• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 74
    کد: 161613
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
    همزمان با هفته پدافند غیر عامل صورت گرفت :

    اجرای زنگ و مانور پدافند غیر عامل در مرکز آموزشی استثنایی دکتر هادوی در منطقه7

    ین مانور با حضورتوکلی ، ریاست مدارس استثنایی استان خراسان رضوی ، روحانی نیا ؛ رییس اداره اموزش و پرورش ناحیه 2و مشارکت ستاد بحران شهرداری منطقه 7و مربیان دوام ثامن برگزار شد .
    اجرای زنگ و مانور پدافند غیر عامل در مرکز آموزشی استثنایی دکتر هادوی در منطقه7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه از برگزاری مانور پدافند غیر عامل در منطقه خبر داد .

    ناصر خجسته در این خصوص گفت :همزمان با هفته پدافند غیر عامل و با حضور ریاست مدارس استثنایی استان خراسان رضوی ، روحانی نیا ؛ رییس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ، مشارکت ستاد بحران شهرداری منطقه و مربیان دوام ثامن ،مانور پدافند غیر عامل  در مرکز آموزشی دکتر هادوی برگزار شد.

    وی گفت :این مانور در راستای توانمندسازی دانش‌آموزان برای آمادگی در بحران‌های مختلف برگزار شده است  که دانش‌آموزان در این مانور  به صورت عملی با راه‌های چگونگی مقابله با خطرات آشنا شده و توانمندی‌های خود را به معرض نمایش گذاشتند.
    رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه افزود :با توجه به اهمیت این مانور در مواجهه اصولی دانش‌آموزان با بلایای طبیعی ،نحوه عملکرد صحیح در هنگام وقوع آن به دانش‌آموزان آموزش داده شده و برگزاری این مانور فرصتی برای نشان دادن آمادگی دانش‌آموزان و کادر کمک رسانی هلال احمر و نیروهای بسیج دانش‌آموزی است.
    خجسته  تاثیر مانورهای زلزله و پدافند غیرعامل را مهم توصیف کرد و گفت: در برگزاری این مانورها دانش‌آموزان با نحوه مقابله با حوادث و اطفای حریق، امداد و کمک‌های اولیه، حمل مصدومان احتمالی و انتقال آنان به مراکز درمانی به طور عملی آشنا می‌شوند
    گفتنی است :این مانور با همکاری دستگاه‌های اجرایی نظیر جمعیت هلال‌احمر، شهرداری، نیروی انتظامی، سپاه ، شبکه بهداشت و درمان، آتش نشانی، فوریت‌های پزشکی، اداره‌های برق و گاز، بسیج دانش آموزی، مسئولان و دبیران این مرکز آموزشی برگزار شد.
    تعداد بازدید: 74
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر