• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 49
    کد: 161383
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
    معاون اجرایی منطقه7 اعلام کرد :

    آماده باش و آمادگی کامل شهرداری منطقه7 در پی بارشهای شب گذشته

    حجازی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در فصل سرما مهیا شده است، اظهار کرد: همه توان خود را در راستای پیشگیری و ساماندهی هر چه بهتر نیروها و ادوات به کار خواهیم گرفت تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید..
     آماده باش و آمادگی کامل شهرداری منطقه7 در پی بارشهای شب گذشته

     به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شهرداری مشهد، معاون اجرایی از آماده باش و آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری  منطقه در پی بارشهای شب گذشته خبر داد .

    امیر سیاوش حجازی  ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان و ساکنین منطقه گفت: شهرداری منطقه طبق روال هرساله با ورود به فصل سرما آمادگی لازم برای ساماندهی و تسهیل عبور و مرور شهروندان را دارد.
    وی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در فصل سرما مهیا شده است، اظهار کرد: همه توان خود را در راستای ساماندهی و مدیریت شرایط به کارگرفته ایم  تا در فصل سرما  مشکلی برای شهروندان پیش نیایید.
    معاون اجرایی منطقه با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده تصریح کرد: ماشین‌آلات، ادوات مورد نیاز و نیروی انسانی در حالت آماده باش کامل می باشند .
    حجازی به سایر اقدامات انجام شده دراین خصوص اشاره کرد و گفت: 3تانکر لجن کش ، دو دستگاه بنز لجن کش ، دو دستگاه وانت پیکان و 10دستگاه موتور پمپ بکار گیری شد ..

    وی همچنین افزود: 5کارشناس خدمات شهری و 24نیروی کارگری نیر در انجام این عملیات بکار گیری شدند. 

    تعداد بازدید: 49
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر