• چهارشنبه،30 مرداد 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 90
    کد: 160268
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
    به مناسبت هفته ناجا صورت گرفت :

    تقدیر و تشکر شهردار منطقه 7از روسای کلانتری های سطح منطقه

    به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی کوروش باوندی ؛ شهردار و مسئولین منطقه از کلانتری های سطح منطقه بازدید واز پرسنل انان تقدیر و تشکر گردید .
    تقدیر و تشکر شهردار منطقه 7از روسای کلانتری های سطح منطقه

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،به مناسبت بزرگداشت  هفته نیروی انتظامی کوروش باوندی ؛ شهردار و مسئولین منطقه از کلانتری های سطح منطقه بازدید واز پرسنل آنان تقدیر و تشکر گردید .

    شهردار منطقه در این دیدار ها  تأمین امنیت، تحکیم نظم و اجرای قانون و عدالت، از مهم ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی دانست که در کشور ما بخش عمده این وظیفه، بر عهده نیروی انتظامی است.
    کوروش باوندی افزود: نیروی انتظامی با اقتدار، هوشمندی، مشارکت مردمی و تعامل با تمام دستگاه‌های اجرایی در راستای تامین امنیت پایدار تمامی تلاش خود را با جانفشانی ادامه خواهد داد.
    وی ضمن تبریک  هفته نیروی انتظامی بیان کرد: همکاری موثر و تعامل سازنده نیروی انتظامی در تمامی موارد اجرایی با عنایت جایگاه و موقعیت منطقه  و مجاورت با حرم مطهر نشان دهنده ارتباط دو سویه و مردم محور نیروی انتظامی به عنوان امین مردم و مدیرت شهری است.
    باوندی با تاکید بر ایجاد توسعه پایدار در سایه امنیت و آرامش تصریح کرد: نیروی انتظامی، نیروی مومن، متعهد و مورد اعتماد همه اقشار جامعه می باشد و اقتدار این نیرو در بدلیل رأفت و مهربانی با مردم و برخورد قاطع با قانون شکنان است.

    گفتنی است : شهردار منطقه از کلانتری های کوی پلیس ، معاونت وظیفه عمومی استان خراسان رضوی ،ایستگاه پلیس راهور ، سیدی ،امام رضا (ع) ،طرق و  اجراییات منطقه بازدید و ضمن تبریک این هفته از اهداء لوح تقدیر از آنان قدردانی بعمل آمد . در این دیدارها سیاوش حجازی ؛ معاون اجرایی ، ابراهیمی ؛رییس اداره فنی و عمران ، طهماسبی ؛ رییس اداره خدمات شهری  شهردار منطقه را همراهی می کردند .

                               برای مشاهده تصویری بازدید  18مهر کلیک کنید.  

                                 برای مشاهده تصویری بازدید 19مهر کلیک کنید.  

    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر