• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 99
    کد: 160188
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
    طی شش ماهه اول سال جاری صورت گرفت:

    زیرسازی و روکش آسفالت بیش از 9هزار مترمربع ازمعابرمنطقه 7

    اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه به دلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و به منظور مهیا کردن معابر با کیفیت مطلوبتر ، جهت تردد شهروندان از سوی شهرداری از جمله برنامه‌هایی است که به مروردر طول سال محقق می‌شود.
    زیرسازی و روکش آسفالت بیش از 9هزار مترمربع ازمعابرمنطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت  مشهد، معاون اجرایی منطقه از زیر سازی و روکش آسفالت بیش از 9هزار مترمربع ازمعابر منطقه درشش ماهه اول سال جاری  خبر داد .

    امیر سیاوش حجازی گفت :به منظور بهبود کیفیت خدمات رسانی و تسهیل در عبور و مرور شهری، عملیات تراش، روکش و لکه‌گیری آسفالت و بهسازی معابر شهری به ترتیب اولویت در حال انجام می باشد.
    وی با بیان اینکه عمران و نوسازی شهریکی از مولفه های مهم شهرداری ها می باشد افزود : منطقه هفت به دلیل موقعیت مکانی که دارد عبور و مرور زیادی در آن صورت می گیرد .وجود بارگاه منور علی ابن موسی الرضا (ع)، هتل ها ، پاساژها و مراکز خرید از جمله مواردی هست که عبور و مرور  در این منطقه را دو چندان می کند.عبور و مرور زیاد در این منطقه باعث استهلاک آسفالت و معابر می شود و رسیدگی به این موارد به دلیل سهولت در رفت و آمد ،زیبا سازی منظر شهری و رفاه شهروندان در دستور کار این منطقه قرار دارد که بر اساس اولویت و با توجه به بودجه اختصاصی به این بخش در دستور کار قرار گرفته است که به مرور در حال انجام است.
     حجازی گفت : در همین این راستا معابر این منطقه بالغ بر 21هزار مترمربع لکه گیری و آسفالت شد .
       همچنین نسبت به زیر سازی و روکش اسفالت بیش از 25هزا متر مربع از معابر شهرداری منطقه اقدام شد .

      گفتنی است : اعتبار منظور شده درخصوص زیر سازی و روکش آسفالت معابر بالغ بر یک میلیارد ریال می باشد 

    تعداد بازدید: 99
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر