• چهارشنبه،30 مرداد 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 70
    کد: 160153
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
    شهردار منطقه 7خبر داد:

    زیبا سازی و بازآفرینی ورودی شهر در دستور کار منطقه7

    اقدامات موثر و اساسی در مبادی ورودی شهر مشهد ایجاد شده است.
    زیبا سازی و بازآفرینی ورودی شهر در دستور کار منطقه7

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ شهردار منطقه از زیبا سازی و بازآفرینی ورودی شهر در منطقه هفت خبر داد .

    کوروش باوندی در این خصوص گفت :با توجه به دستور شهردار محترم مشهد در خصوص بازآفرینی ورودیهای شهر، اقدامات موثر و اساسی در این خصوص صورت گرفته است .

    وی در ادامه افزود : مشهد به عنوان شهرزیارتی مخاطب عده کثیری از هموطنان و همچنین مسلمانان کشورهای دیگر می باشد . سعی مدیریت شهری در دوره جدید بر این است تا ورودی های شهر مشهد را در شان کلان شهر مذهبی جهان اسلام بازپیرایی و ساماندهی کند .

    شهردار منطقه گفت :در همین راستا تلاش شده محیط مطلوبی برای زائران در بوستان غدیر فراهم شود و در ورودی شهر از سمت فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد اقدامات خوبی از جمله: نصب نماد پرواز، احداث بوستان و پارک خطی پرواز، رنگ آمیزی جداول بلوار فردودگاه به طول 11000 متر، شستشوی معابر و رنگ آمیزی علائم راهنمایی و رانندگی انجام شده است.

    باوندی همچنین بیان کرد: با توجه به اینکه زائران پیاده از سمت پلیس راه وارد شهر مشهد می شوند؛اقدامات اساسی از جمله؛ پاکسازی جاده بهشت رضا، رفع نازیبایی حاشیه پلیس راه، جمع آوری خاک و نخاله به میزان بیش از 250 تن صورت گرفته است.

    وی در ادامه افزود : در خصوص لکه گیری آسفالت نیز اقدامات موثری صورت پذیرفته است . لکه گیری آسفالت 5700 متر مربع ، لکه گیری و بازسازی جداول و کانال 150 متر طول و همچنین احداث خیابان کارآفرینی در جهت رضایت شهروندان وزائران به طول 12000 متر از اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی می باشد .

                                            برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر