• سه شنبه،29 مرداد 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1040
    کد: 156354
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۵

    ایمنی نیاز هر شهر و شهروندی است

    شهردار منطقه 7 مشهد از برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی تابستانی دوام ثامن با حضور 60 نفر از شهروندان منطقه 7 خبر داد .
    ایمنی نیاز هر شهر و شهروندی است
    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت ، کوروش باوندی از برگزاری اردوهای آموزشی عملیاتی دوام ثامن با حضور 60 نفر از شهروندان منطقه 7 خبر داد و افزود: ایمنی جز نیازهای اولیه هر انسانی است . ایمنی و امنیت جزء نیازهای درجه یک هر انسانی است . تا ایمنی وجود نداشته باشد انسان از بند نیازهای اولیه اش عبور نمی کند . ایمنی لازمه شکوفایی استعدادهای هر انسانی است . امروزه و با توجه به قرار گرفتن برخی از مناطق شهری بر روی خط زلزله نیازمند آشنایی با اصول اولیه امداد رسانی و نجات هستیم و هرچه اطلاعات و آشنایی شهروندان با این مقوله بیشتر باشد در مواقع اضطرار بهتر و کارآمدتر می توانیم اقدام به امدادرسانی و کنترل بحران داشته باشیم .
    در همین راستا  با همکاری گروه دوام ثامن سلسله جلساتی برای آشنایی بیشتر شهروندان با امداد ونجات در مواقع بحرانی در حال برگزاری می باشد و همچنین در هفته گذشته اردوی یک روزه ای با حضور مناطق 2،3،7و9 به منظور تبادل بیشتر اطلاعات برگزار گردید .
    باوندی همچنین افزود : در این اردوی یکروزه بر مواردی از قبیل تریاژ و ارزیابی علائم حیاتی مصدوم ، خونریزی ، پانسمان و آتل بندی ، احیاء قلبی ریوی ( CPR ) و خفگی ، ابزار شناسی ، ابزار سازی ، حمل مصدوم و اصول کار تیمی در بحران تاکید بیشتری شد .
    شایان ذکر است این اردوه یک روزه با 9 ساعت و آموزش 175 نفر از شهروندان مناطق ذکر شده به پایان رسید .
    تعداد بازدید: 1040
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر