• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 118
    کد: 155597
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۰۲
    به منظور نظارت بیشتر برحریم منطقه 7انجام شد :

    نشست مشترک شهردار منطقه با مدیریت نظارت بر مقررات ملی ساختمان

    اولین نشست هم اندیشی شهردار منطقه با مدیریت نظارت بر مقررات ملی ساختمان برگزار شد.
    نشست مشترک شهردار منطقه با مدیریت نظارت بر مقررات ملی ساختمان

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، اولین نشست هم اندیشی شهردار منطقه با مدیریت نظارت بر مقررات ملی ساختمان برگزار شد.

    در ابتدای جلسه کوروش باوندی ، شهردار منطقه ضمن خوش آمد گویی به مهندس ایاز ، مدیر نظارت بر مقررات ملی ساختمان و هیات همراه خاطر نشان کرد این حوزه به دلیل ارتباط تنگاتنگی که با مردم دارد نیازمند سعه صدر و درایت بیشتری است و باید به گونه ای برخورد شود که مردم احساس نکنند شهرداری در مقابل آنهاست و مانع رشد و پیشرفتشان و این مهم نیازمند هوشمندی ، تدبیر و سعه صدر می باشد .   
    وی همچنین دراین نشست بر همکاری صمیمانه و متقابل بین همکاران اجراییات و مدیریت مهندسی و نظارت بر ساخت وسازها ، تکریم ارباب رجوع و نیز انتظام بخشی به فعالیت های مشترک بین دو مدیریت تاکید ویژه کرد.در ادامه نیز گزارش مبسوطی از اقدامات شهرداری منطقه 7 ارائه شد و در خصوص موانع و چالش ها در این حوزه هم فکری هایی صورت پذیرفت .
    گفتنی است : پس از پایان این جلسه ، اعضاء از حریم منطقه ومرز حوزه استحفاظی شامل ارتفاعات خلج و انتهای ده غیبی منتهی به روستای عارفی بازدید کرده و از روند نظارت در این محدوده ها مطلع گردیدند .
     
                                 برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  
     
     
    تعداد بازدید: 118
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر