• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 51
    کد: 154758
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
    شهردار منطقه ۷ مشهد با حضور در مرکز ارتباط مردمی ۱۳۷ خبر داد:

    افزایش امکانات بوستان ریحانه و باغ گیاه شناسی با جذب سرمایه‌گذار

    نظافت و تسطیح کال ناظر ۳۳ نیز انجام شده اما به دلیل پیدا شدن مالکی در حاشیه‌های از این کال پس از کاشت درخت، آن مالک را ملزم به رعایت نظافت و رفع مشکلات بهداشتی کرده ایم.
    افزایش امکانات بوستان ریحانه و باغ گیاه شناسی با جذب سرمایه‌گذار
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد، شهردار منطقه با حضور در مرکز ارتباط مردمی ۱۳۷شهرداری مشهد، ضمن پاسخگویی به شهروندان این منطقه گفت: پیگیری احداث جاده محمدآباد، بازگشایی محور کوشش، سمپاشی موردی در جلوی درب منازل ساکنان توسط شهرداری و ... از دیگر موارد مطرح شده توسط شهروندان بوده است.
    کوروش باوندی ادامه داد: در این خصوص ما نسبت به جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی در شهرک طرق و زمینی در فداییان اسلام اقدام خواهیم کرد و به ناظران و مهندسان متذکر خواهیم بود که در برخورد با مسائل مربوط به مردم تکریم و خوش رفتاری را مدنظر قرار دهند و در صورت تخلف چه به لحاظ عملکردی و چه رفتاری، با آنان برخورد خواهیم کرد.
    وی اظهار کرد: نظافت و تسطیح کال ناظر ۳۳نیز انجام شده اما به دلیل پیدا شدن مالکی در حاشیه‌های از این کال پس از کاشت درخت، آن مالک را ملزم به رعایت نظافت و رفع مشکلات بهداشتی کرده ایم.
    شهردار منطقه در ادامه خاطرنشان کرد: بوستان ریحانه و باغ گیاه شناسی به عنوان دو پروژه شاخص منطقه مطرح است که با جذب سرمایه گذار امکانات بیشتری را در این بوستان بانوان و تفرجگاه تفریحی و علمی در جهت رضایتمندی شهروندان ایجاد خواهیم کرد.
    باوندی اضافه کرد: ایجاد و احداث تصفیه خانه آب در انتهای سیدی دیگر پروژه شاخص این منطقه در جهت کاهش آلودگی هوا و استفاده بهینه از فاضلاب‌های خانگی برای آبیاری فضاهای سبز منطقه بوده است که در حال اجراست.
    وی با اشاره به وجود مشکلات ترافیکی در سیدی و قائم (عج) اظهار کرد: بازگشایی محور کوشش تا قائم (عج) در فاز نخست و بازگشایی محور انتهای خلج در فاز دوم در حال انجام است تا بار تردد در محورهای پر تردد منطقه کاهش یابد.

    شهردار منطقه بیان کرد: بهره مندی بیشتر و بهتر شهروندان از بوستان غدیر و ایجاد امکانات متناسب با شان شهروندان این منطقه از دیگر موضوعاتی است که شهرداری منطقه پیگیر آن است.

     

                             برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر