• پنج شنبه،01 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 27
    کد: 154594
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
    شهردار منطقه 7خبر داد :

    ساماندهی و جمع آوری بیش از 100متکدی و کارتن خواب در سه ماهه اول سال جاری درمنطقه 7

    متکدیان به عنوان یک معضل اجتماعی در اغلب کلان شهرها وجود دارند و نیاز هست در خصوص این مساله ، آسیب شناسی صورت پذیرد و حلقه های موجود در این معضل اجتماعی آشکار شود تا بهتر بتوانیم نسبت به بهبود و رفع این معضل گام برداریم.
    ساماندهی و جمع آوری بیش از 100متکدی و کارتن خواب در سه ماهه اول سال جاری درمنطقه 7

     به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد ،شهردار منطقه از ساماندهی و جمع آوری بیش از 100متکدی و کارتن خواب در سه ماهه اول سال جاری درمنطقه خبر داد .

    کوروش باوندی در این خصوص گفت : متکدیان به عنوان یک معضل اجتماعی در اغلب کلان شهرها وجود دارند ونیاز هست در  خصوص این مساله ، آسیب شناسی صورت پذیرد و حلقه های موجود در این معضل اجتماعی  آشکار شود تا بهتر بتوانیم نسبت به بهبود و رفع این معضل گام برداریم .
    وی گفت :  در هر پدیده اجتماعی که در اطراف ما رخ می دهد قطعا وجود مردم تاثیر بسزایی در وجود یا عدم وجود پیدایش یک امری دارد . در این معضل اجتماعی نیز ،فرهنگ سازی در بین مردم می تواند نقش عمده ای در برطرف شدنش داشته باشد . کمک به هم نوع خوب است و در دین و عرف ما نیز توصیه های زیادی در این خصوص صورت گرفته است .

    باوندی گفت :فرهنگ سازی در بین مردم نیز گام اول بهبود می باشد .آگاه کردن مردم در خصوص این که بهتر است کمک های خود را از طریق موسسات خیریه ای بدست نیازمندان واقعی برسانند می تواند گام اول فرهنگ سازی در این حوزه باشد.

      وی در ادامه  گفت : در کنار این فرهنگ سازی ،شهرداری نسبت به جمع آوری متکدیان نیز اقدام می نماید .در همین راستا شهرداری منطقه ؛در سه ماهه نخست سال جاری اقدام به هدایت 100متکدی به خانه سبز کرده است .

     شهردار منطقه در پایان افزود : امیدواریم روزی فرا رسد که دیگر متکدی وجود نداشته باشد و همه نیازمندان با عزت و از مجراهای درست مورد تکریم و عنایت قرار گیرند .

    تعداد بازدید: 27
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر