• پنج شنبه،01 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 34
    کد: 154591
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
    در سه ماهه اول امسال صورت گرفت:

    امحاء بیش از دو هزار پوستر،عکس و دیوار نوشته در منطقه 7

    پاکسازی اراضی بایر تا عمق 20متری ،جمع آوری لجن ،سرجارو و زباله از کانال ها به میزان 944هزار متر مربع ، شستشوی نرده های ترافیکی و جداول و معابر از اقدامات انجام شده در این مدت است .
    امحاء بیش از دو هزار پوستر،عکس و دیوار نوشته در منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره خدمات شهری منطقه ازامحاء بیش از دو هزار پوستر،عکس و دیوار نوشته در خبر داد.

    مجتبی میر بلوکی  در این خصوص گفت : سیمای شهر و تمیزی آن در روحیه همه ما تاثیر دارد .این که هر روز صبح هرکدام از ما برای کاری به بیرون از خانه می رویم و وقت زیادی از روز را در شهر و اجتماع حضور داریم می طلبد نسبت به زیبایی و آراستگی منظر شهری اهتمام بورزیم.
    وی در ادامه افزود : منظر زیبای شهری به همت همه شهروندان محقق خواهد شد و نیازمند این است که همه ما نسبت به زیبایی و تمیزی محیط اطرفمان تعهد داشته باشیم .
    میربلوکی همچنین گفت :شهرداری نیز برای تبلیغات ،اطلاع رسانی ، رفت و روب ،شستشوو لایروبی ،قوانینی دارد و نیروی های شهرداری هرروزه در صدد هستند تا با نظافت ، شستشو و ...به طراوت، نظافت و پاکیزگی سیمای شهری کمک کنند .
    در همین راستا لایروبی جوی و کانال ها و مسیل های منطقه بصورت دستی و مکانیزه با متراژ بیش از 2میلیون مترطول ، پاکسازی اراضی بایر تا عمق 20متری(944هزار مترمربع ) ،جمع آوری لجن ، سرجارو و زباله از کانال ها بیش از 20هزارتن ، شستشوی نرده های ترافیکی (159هزار متر طول )،شتشوی جداول و معابر به میزان بیش از 2میلیون متر طول از دیگر اقدامات این اداره درسه ماهه اول  سال جاری بوده است.
    تعداد بازدید: 34
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر