• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 41
    کد: 153302
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
    در آستانه عید سعید فطر :

    "بوستان غدیر" آماده پذیرایی از مجاورین و زائرین

    آماده سازی ایستگاه استقبال از زائر،فضا سازی منطقه با پرچم های الوان ، برگزاری جشن عید فطر در بوستان غدیر و نماز عید در دو مجموعه ورزشی منطقه از اهم اقدامات شهرداری در ایام تعطیلات عید سعید فطر می باشد .
    "بوستان غدیر" آماده پذیرایی از مجاورین و زائرین

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، شهردار منطقه از آماده‌سازی بوستان  غدیر مشهد در آستانه عید سعید فطرخبر داد.

    کوروش باوندی در این خصوص گفت :آماده سازی بوستان غدیربا امکانات اولیه  ، راه اندازی  ایستگاه استقبال اززائرین ،  فضا آرایی بوستان غدیر معابر اصلی منطقه با نصب پرچم های الوان و جمهوری اسلامی و برگزاری نماز عید سعید فطر از اهم اقدامات در نظر گرفته شده در ایام تعطیلا ت عید فطر در منطقه می باشد .
     وی در ادامه گفت :رفع نقص و بهره برداری از آبسردکن‌ها و بهره‌برداری از سرویس‌های بهداشتی عمومی ثابت و سیار را از دیگر اقدامات صورت گرفته می باشد..‌.
    وی از استقرار صندوق‌های جمع‌آوری فطریه و اکیپ‌های نظارتی مشترک جهت جمع‌آوری موارد غیرمجاز خبر داد و گفت: آذین‌بندی‌ها به مناسبت عید فطر، استقرار ثابت خودروهای جمع‌آوری زباله در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر به دلیل عدم امکان تردد، توجه ویژه به نظافت معابر مسیر محل‌های برگزاری نماز عید سعید فطر از دیگر اقدامات صورت گرفته است..
    شهردار منطقه با اشاره به آماده‌سازی بوستان غدیر برای پذیرش و پیش‌بینی کردن کلیه امکانات رفاهی در آن افزود:
    این بوستان  با داشتن فضای مفرح و درختانی سبز پوشیده از درختان اقاقیا، سپیدار، نارون، افرا و سرو و با وجود آب روان در فضای پارک محیط دلپذیری را برای پذیرایی از زائرین و مسافران مشهد فراهم ساخته است .
    شهردار منطقه ادامه داد :برگزاری نماز عید سعید فطر در دو مجموعه ورزشی شهدای طرق و شهیدان نامی ، جشن عید سعید فطر در بوستان غدیر و  اختتامیه برنامه قرآنی بهار دلها در بوستان اقاقیا با ویژه برنامه های متنوع  از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده در این ایام می باشد .
    تعداد بازدید: 41
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر