• پنج شنبه،01 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 33
    کد: 152559
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
    رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد خبرداد:

    اختصاص 6میلیارد اعتبار برای سرمایه گذاری در هفت حوض

    رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهرمشهد از اختصاص شش میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه گذاری و جذب گردشگر در منطقه هفت حوض طی امسال خبر داد.
    اختصاص 6میلیارد اعتبار برای سرمایه گذاری در هفت حوض

     به گزارش رواط عمومی شهرداری منطقه هفت شهرداری مشهد، محمدهادی مهدی نیا؛رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهرمشهد از اختصاص شش میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه گذاری و جذب گردشگر در منطقه هفت حوض طی امسال خبر داد.

     وی گفت: یکی از مراکز گردشگری مشهد که می تواند درافزایش شادابی ونشاط مردم اثرگذار باشد، محدوده هفت حوض است که مورد تایید و تاکید کمیسیون عمران و شهرسازی هم بوده است.
     مهدی نیا افزود: برهمین اساس در بودجه امسال شهرداری مشهد مبلغ شش میلیارد تومان از بودجه نقدی و بدون محدودیت غیرنقدی در قالب سرمایه گذاری برای این منطقه گردشگری در نظر گرفته شده است.
     وی تصریح کرد: این منطقه حدود 200 هکتار وسعت دارد که برای آن یک طرح جامع در نظر گرفته شده است و مانند دیگر نقاط شهر یک طرح تفصیلی نیز دارد که مراحل عملیاتی شدن این دو طرح در حال اجراست؛ لذا امیدواریم هرچه سریع تر مصوبات مربوط به این منطقه نیز در کمیسیون های مختلف روند قانونی خود را طی کند.
     مهدی نیا افزود: تاکنون امور زیربنایی و زیرساختی از جمله تامین برق و تملک زمین هایی که باید تملک می شد، توسط شهرداری انجام شده است و اکنون بودجه ها در مسیر احداث نیازهای خدماتی مانند سرویس های بهداشتی، محوطه سازی، آلاچیق و نظایر آن به منظور ترغیب گردشگران برای حضور در این منطقه هزینه می شود.
     وی یادآور شد: از این به بعد بحث جذب گردشگر در دستور کار است تا در سال 97 شاهد حضور سرمایه گذار در منطقه هفت حوض باشیم.
    تعداد بازدید: 33
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر