• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 62
    کد: 151594
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
    در فرودین ماه سال جاری صورت گرفت :

    امحاء بیش از 1000 مورد دیوار نویسی ، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح منطقه7

    طبق ماده 92 قانون شهرداری ها ، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی است.
    امحاء بیش از 1000 مورد دیوار نویسی ، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح منطقه7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفتمشهد،رییس اداره خدمات شهری منطقه از امحاء بیش از هزار مورد دیوار نوشته، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح این منطقه خبر داد.

     مجتبی میر بلوکی ضمن اعلام این موضوع گفت: بسیاری از دیوار نویسی های صورت گرفته درمنطقه بدون اخذ مجوز و غیر قانونی است و طبق قانون شهرداری می بایست در راستای حفظ منظر شهری نسبت به پاکسازی آن اقدام گردد.
    وی ادامه داد: طبق ماده 92 قانون شهرداری ها ، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی است.
    میربلوکی خاطرنشان کرد: در همین راستا واحد خدمات شهری منطقه طی گشت های مستمر خود که به صورت روزانه از خیابان های سطح منطقه به عمل می آید نسبت به پاکسازی و امحای شعار نویسی ها ، دیوارنویسی و پوستر های تبلیغاتی موجود اقدام می نماید که بدین منظوردر فرودین ماه سال جاری بیش از 1000مورد دیوار نوشته، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح نواحی منطقه امحا و جمع آوری شده است.
    وی هدف از اجرای این طرح را حذف آلودگی های بصری ، آراستگی منظر شهر و ارتقای زیبایی نمای شهری دانست و تاکید کرد: لازم است که شهروندان گرامی قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب پرده و پوستر های تبلیغاتی مجوز های لازم را اخذ نمایند تا مانع از برزو هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان گردند.
    تعداد بازدید: 62
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر