• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 96
    کد: 151504
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
    به منظور کنترل بیماری های قابل انتقال بین حیوان و انسان صورت گرفت:

    جمع آوری و معدوم سازی بیش از 700 سگ ولگرد از سطح منطقه 7

    علاوه بر سگ ها ی ولگرد در بسیاری نقاط حاشیه ای منطقه مشکلات بهداشتی عدیده ای مشاهده می شود و در برخی از کارگاهها و املاک سگ در شرایط نامناسب و بدون رعایت موارد بهداشتی نگهداری می گردد.
    جمع آوری و معدوم سازی بیش از 700 سگ ولگرد از سطح منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد، رییس اداره خدمات شهری منطقه از جمع آوری و معدوم سازی بیش از 700 سگ ولگرد در سال گذشته در این منطقه خبر داد.

    وی در این خصوص گفت : در همین راستا شهرداری منطقه به منظور کنترل بیماری های قابل انتقال بین حیوان و انسان و از طریق شناسایی کانون های تجمع این سگ ها و کنترل جمعیت آنها ، از ابتدای سال گذشته اقدام به جمع آوری و معدوم سازی بیش از 700قلاده سگ از محدوده منطقه کرده است.
    میر بلوکی تاکید کرد: علاوه بر سگ ها ی ولگرد در بسیاری نقاط حاشیه ای منطقه مشکلات بهداشتی عدیده ای مشاهده می شود و در برخی از کار گاهها و املاک سگ در شرایط نامناسب و بدون رعایت موارد بهداشتی نگهداری می گردد که به نوبه خود مشکلات زیادی برای محل به وجود می آورد.، در چنین مواردی نیز در صورت بروز مشکل و ایجاد مزاحمت برای اهالی، مطابق با قانون با این موارد برخورد خواهد شد.
    رییس اداره خدمات شهری منطقه در پایان با اشاره به ضرورت مشارکت شهروندان برای عملی شدن این طرح از مردم خواست که در معرفی مکان های تجمع حیوانات با شهرداری همکاری داشته باشند و در صورت مشاهده مواردی در سطح منطقه سریعا به شهرداری اطلاع رسانی نمایند.
    تعداد بازدید: 96
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر