• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 65
    کد: 151454
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
    با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابرصورت گرفت؛

    اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان شهید حنایی(دانش شرقی )

    اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه به دلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و به منظور مهیا کردن معابر با کیفیت مطلوبتر ، جهت تردد شهروندان از سوی شهرداری از جمله برنامه‌هایی است که به مروردر طول سال محقق می‌شود.
    اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان شهید حنایی(دانش شرقی )

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت  مشهد، شهردار منطقه  از اجرای عملیات آسفالت خیابان شهید حنایی خبر داد.

    باوندی گفت :به منظور بهبود کیفیت خدمات شهری و تسهیل در عبور و مرور شهری، عملیات تراش، روکش و لکه‌گیری آسفالت و بهسازی معابر شهری به ترتیب اولویت در حال انجام می باشد .
    وی با بیان اینکه عمران و نوسازی شهریکی از مولفه های مهم شهرداری ها می باشد افزود :خیابان شهید حنایی یکی از خیابان های اصلی شهرمشهد می باشد که به دلیل منتهی شدن به حرم مطهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است .همچنین این خیابان علاوه بر منتهی شدن به حرم مطهر به علت وجود بازارها و هتل های  اطراف حرم از شریان های اصلی اتصال دهنده محسوب می شود و به همین دلیل خیابان هایی که جزء معابر اصلی و مرکزی  هستند از استهلاک بالایی برخوردارند . در همین راستا و به منظور رفاه حال بیشتر زائرین و مجاورین  اداره فنی و عمران منطقه اقدام به ترمیم و بهسازی این معبر نمود .
    گفتنی است :خیابان شهید حنایی به طول 11 هزار متر مربع روکش آسفالت شد . همچنین جدول گذاری و کانال کشی این خیابان به طول 1600 متر نیز ترمیم و بهسازی شد .
     همچنین نسبت به تراش و لکه گیری آسفالت خیابان نسترن با متراژ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر دویست میلیون ریال نیز اقدام شد .
     شایان ذکر است این پروژه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به پایان رسید.

                                           برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.

    تعداد بازدید: 65
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر