• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 172
    کد: 151198
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
    صبح امروزدر منطقه 7 برگزار شد:

    برگزاری کلاس آموزشی میزکار یکپارچه شهرداری مشهد

    در این دوره به شرکت کنندگان ایجاد درگاهی جامع برای ورود به سامانه های مختلف و حذف کد های کاربری متفاوت و ایجاد کارتابل یکپارچه برای تجمیع و مشاهده کارتابلهای مختلف موجود در سامانه های دیگر در یک محیط آموزش داده شد.
    برگزاری کلاس آموزشی میزکار یکپارچه شهرداری مشهد

     به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، رییس اداره برنامه ریزی و آمار منطقه ازبرگزاری کلاس آموزشی میزکار یکپارچه شهرداری مشهد دراین منطقه خبر داد.

    سید مجید حسین زاده در این خصوص گفت :روسای ادارات و کارمندان این منطقه در راستای تحقق سازمان هوشمند در سال جدید و به منظور ایجاد یکپارچگی در سامانه ها و تسهیل در کاربرد اطلاعات به مدت دو ساعت با ابزارهای مورد نیاز سامانه جدید میز کار یکپارچه شهرداری مشهد آشنا شدند.
    وی افزود :در این دوره به شرکت کنندگان ایجاد درگاهی جامع برای ورود به سامانه های مختلف و حذف کد های کاربری متفاوت، ایجاد سامانه مدیریت وظایف مرتبط با مدیریت جلسات و امکان درج وظایف، پروژه ها و پیگیری منظم براساس اولویتها و ایجاد کارتابل یکپارچه برای تجمیع و مشاهده کارتابلهای مختلف موجود در سامانه های دیگر در یک محیط آموزش داده شد.
    همچنین ارائه داشبوردهای شخصی جهت مشاهده خلاصه اطلاعات روزمره مورد نیاز از قبیل مانده مرخصی و ارائه کارتابل شخصی جهت مشاهده خلاصه آیتمهای کارتابل فردی و اطلاعات شخصی فرد از سامانه های مختلف مانند اطلاعات بیمه تکمیلی از جمله آموزش های این دوره بود.
     
                                  برای مشاهده تصاویر بیشترکلیککنید.
     
    تعداد بازدید: 172
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر