• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 73
    کد: 149939
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
    با حضور شهردار منطقه 7برگزار شد:

    برگزاری اولین جلسه شورای بهداشت در سال 97 با موضوع گزارش اقدامات استقیال ازبهار

    این جلسه با محوریت مصوبات سال گذشته ، پیشنهادهای جدید در خصوص برگزاری جلسات ،گزارش اقدامات بهار97 و هفته سلامت برگزار گردید .
    برگزاری اولین جلسه شورای بهداشت در سال 97 با موضوع گزارش اقدامات استقیال ازبهار

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، اولین جلسه شورای بهداشت در سال 97 با موضوع گزارش اقدامات استقیال ازبهار برگزار شد.

    این جلسه با حضور نمایندگان ارگانهای مختلف برگزار شد .
    کوروش باوندی شهردار منطقه ضمن تبریک سال نو ، از کلیه ارگانهای مختلف بویژه اداره بهداشت که همکاری خوبی با منطقه در خصوص استقبال از زائرین داشتند تشکر کرد و افزود : امسال و در راستای شادابی و نشاط زائرین و مجاورین فعالیت های ارزنده ای صورت پذیرفت و تمام تلاش خادمین شهر برای ایجاد فضایی شاد و آرامش بخش بود .
    در ادامه باوندی به مساله توسعه شهری و مولفه های آن پرداخت و افزود : بهداشت محیط عنصری مهم در بخش سلامت و یکی از اصول اساسی توسعه شهری است و این توسعه محقق نخواهد شد مگر با مشارکت تمامی نهادهای دولتی و غیر دولتی .
    همچنین  وی در ادامه به شعار شهردار محترم مشهد در خصوص تحقق شهر بدون معتاد تاکید کرد و افزود :  یکی از آسیب هایی که سلامت فرد و جامعه را تهدید می کند بیماری اعتیاد است و لازمه زدودن این بیماری از سطح اجتماع ، تلاش و همکاری همه جانبه تمامی ارگان ها و نهادهای مردمی می باشد . حضور تمامی اقشار کمک می کند تا با همدلی و همیاری قدم های مثبت و ارزنده ای در خصوص تحقق این شعار برداریم و شهری شاد ، با نشاط و عاری از هرگونه بیماری را رقم بزنیم .
    گفتنی است در این جلسه کلیه ادارات گزارش اقدامات انجام شده جهت استقبال از سال نو وزائرین را ارائه نمودند و در پایان نیز مقرر گردید ادارات حاضر در جلسه طرح ها و برنامه های خود را در خصوص شعار شهردار محترم مشهد  ، در جلسه آینده ارائه نمایند .
     
                                    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیککنید.
     
    تعداد بازدید: 73
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر