• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 27
    کد: 149710
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
    مناسبت روز:

    پیام تسلیت شهردارمنطقه 7 به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع)

    شهردار منطقه هفت در پیامی فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام هفتم شیعیان جهان حضرت موسی بن جعفر(ع) را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت.
    پیام تسلیت شهردارمنطقه 7 به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع)

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی ؛شهردار منطقه هفت مشهد در پیامی فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام هفتم شیعیان جهان حضرت موسی بن جعفر(ع) را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت.

    متن پیام به شرح ذیل است :
    هفتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام موسی کاظم (ع) نیز همچون سایر امامان معصوم در راه ترویج و تبیین آیین نورانی اسلام با مشکلات و خطرهای فراوانی روبرو بودند.
    امام موسی بن جعفر(ع) در هفتم صفرالمظفر سال ۱۲۸ هجری قمری متولد شد و سی و پنج سال از عمر شریف و گرانبهای خویش را به امامت مشغول بودند و هدایت گری مردم را در دستور کار خویش قرار   دادند.
    آن حضرت در دوران حکومت هارون با موانع فراوانی که بر سر راهشان بود و با وجود رنج های بسیار زیادی همچون زندان و شکنجه های مداوم ' اما لحظه ای از رسالت خطیر راهنمایی و ارشاد مردم در یکتاپرستی و اسلام پذیری عقب ننشستند و این راه مقدس را ادامه دادند و پس از تحمل سال ها رنج فراوان در بیست و پنجم رجب سال ۱۸۳ هجری قمری به شهادت رسیدند.
    اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت هفتمین امام همام حضرت امام موسی بن جعفر(ع) و طلب رحمت واسعه الهی برای شهدا ' امام شهدا و همه اموات و گذشتگان ' امیدوارم همه ما بتوانیم به بهترین نحو از معنویت این ماه پربرکت نهایت استفاده را ببریم.
    تعداد بازدید: 27
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر