• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 35
    کد: 149476
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
    در راستای اجرای طرح استقبال از بهار 97 انجام شد:

    جمع آوری بیش از 800تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 7

    یکی از وظایف و رسالت های شهرداری تحقق شهری پاک و سالم و ایجاد محیطی دلنشین برای شهروندان در همه ایام بویژه در ایام نوروز است.
    جمع آوری بیش از 800تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، شهردار منطقه گفت: یکی از وظایف و رسالت های شهرداری منطقه تحقق شهری پاک و سالم و ایجاد محیطی دلنشین برای شهروندان در همه ایام بویژه در ایام نوروز است.

    باوندی در این خصوص گفت : هم راستا با این رسالت و به منظور اجرای طرح خانه بهار 97 شهرداری این منطقه اقدامات ویژه ای را در دستور کار خود قرار داد..
    وی افزود: در اسفند ماه سال 96 بیش از 100 هزار متر طول از جداول سطح منطقه براساس اولویت های تعیین شده رنگ آمیزی گردید..
    شهردار منطقه اضافه کرد: شستشو ،مرمت و رفع نقص سلطل های ثابت زباله و نیمکت ها و گاریهای گالوانیزه بیش از 1000مورد انجام شد.
    رنگ آمیزی بیش ازدو هزار و پانصد پایه تابلو، امحاء پوسترها، نوشته ها و آثار تبلیغاتی از معابر از دیگر اقدامات شهرداری این منطقه برای ایجاد منظری زیبا از فضای شهری در ایام نوروز بود.
    باوندی  در ادامه خاطرنشان کرد: در این ایام بیش از800 تن ضایعات و خاک و نخاله از سطح منطقه جمع آوری شده است وی با بیان اینکه اقدامات خدمات شهری به صورت فشرده در مدت زمان تعیین شده به بهترین شکل ممکن اجرا شده، اذعان داشت: برای اجرای طرح خانه  بهار 97 حداکثر نیروهای فعال در خدمات شهری این منطقه برای انجام هر چه بهتر این طرح به کار گرفته شدند.
    شهردار منطقه در پایان یادآور شد: رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمائی و رانندگی و علائم هشدار دهنده، رفع نقص سرویس های بهداشتی، پاکسازی و تخلیه جوی ها، کانال ها، تسطیح و شن ریزی معابر خاکی و... از دیگر اقدامات شهرداری منطقه درطرح خانه بهار 97 می باشد.
     
    تعداد بازدید: 35
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر