• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 149475
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
    اقدامات اداره فضای سبز شهرداری منطقه هفت در استقبال از بهار

    کاشت بیش از2میلیون بوته گل فصلی و دائمی در منطقه7

    با آمدن فصل بهار و اهمیت ‏وجود گل‌های فصلی برای زیباسازی منظر شهری، ایجاد روحیه نشاط وشادابی دربین شهروندان، ‏بیش از دویست هزار انواع گل‌های فصلی شامل بنفشه، شب‌بو، همیشه‌بهار، میناچمنی، پامچال در سطح منطقه کاشته شده است.
    کاشت بیش از2میلیون بوته گل فصلی و دائمی در منطقه7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت : شهرار منطقه هفت از کاشت بیش از 2میلیون بوته گل فصلی و دائمی در روزهای پایانی سال 96 خبر داد .

    باوندی در این خصوص گفت : با آمدن فصل بهار و اهمیت ‏وجود گل‌های فصلی برای زیباسازی منظر شهری، ایجاد روحیه نشاط وشادابی دربین شهروندان، ‏بیش از دویست هزار انواع گل‌های فصلی شامل بنفشه، شب‌بو، همیشه‌بهار، میناچمنی، پامچال در سطح منطقه کاشته شده است.‏
    وی ادامه داد: توجه به آراستگی محیط شهری، ایجاد طراوت و نشاط در بین شهروندان و زائران از اولویت‌های اصلی شهرداری منطقه است. به همین منظور با شناسایی نقاط مناسب به ویژه محل‌های پرتردد، تقاطع‌ها، آیلندها، لچکی‌ها و بوستان‌ها، برنامه‌ریزی لازم به منظور کاشت بوته‌های گل با هدف ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و زیباسازی بصری شهر برای استقبال از بهار انجام شد.
    باوندی تصریح کرد: دربوستان زائر پذیرغدیرکه به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز  پذیرش و اسکان زائرین و مسافرین می باشد
    نیز، به این منظور اقداماتی  در جهت رفاه و آسایش زائرین و مسافرین صورت پذیرفته است .
    شهردار منطقه همچنین افزود : علاوه بر کاشت گل‌های فصلی واکاری و تکمیل130هزار مترمربع پرچین‌های سطح منطقه، لکه‌گیری بیش از4هزار متربع چمن‌، رنگ آمیزی بیش از دوهزار و پانصد نیمکت ،سطل‌زباله، رنگ آمیزی و ساب زنی آبنماها ، رنگ آمیزی 5هزارپایه چراغ و رنگ آمیزی لوازم بازی در پارک‌ها و لوازم بدنسازی از دیگر برنامه‌های طرح خانه بهار 97در سطح منطقه بوده است، که توسط نیروهای فضای سبز انجام شده است.
     
     
     
                               برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.
     
    تعداد بازدید: 50
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر