• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 43
    کد: 148930
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
    هفته گذشته رویداد:

    اقدام بهنگام آتش نشانان زائران را از مرگ حتمی نجات داد

    معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت : بانوی میانسالی که دربوستان غدیر مشهد دچار گازگرفتگی شده بود با اقدام به موقع از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
    اقدام بهنگام آتش نشانان زائران را از مرگ حتمی نجات داد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت به نقل از پایگاه خبری 125 ؛ آتشپاد دوم مهدی رضایی روز پنجشنبه در شرح این خبر افزود: آتش نشانان هنگام گشت زنی در بوستان غدیر مشهد ساعت پنج صبح متوجه گازگرفتگی زن میانسال داخل چادر مسافرتی شدند.

    وی بیان کرد : در این حادثه از پیک نیک داخل چادر به عنوان وسیله گرمایشی استفاده شده بود و این فرد نیز در اثر انتشار گاز مونواکسید کربن دچار مسمومیت و گازگرفتگی شده بود.
    آتشپاد دوم رضایی ادامه داد : خوشبختانه با انجام به موقع عملیات احیاء این بانوی میانسال از مرگ حتمی نجات یافت
    معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد در ادامه گفت :همچنین  پنج مسافر در پی استنشاق گاز منوکسید کربن دچار مسمومیت و گازگرفتگی شدند.
    وی بیان کرد : در این حادثه این افراد در چادر خود برای گرم کردن از گاز پیک نیک استفاده کرده بودند و پنج مسافر زن دچار مسمومیت شده بودند.
    معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با بیان اینکه تیم های آتش نشانی از تمام مراکز اسکان موقت زائران بازدیدهای دوره ای را انجام می دهند ، خاطرنشان کرد : در طی بازید دوره ای همکاران مستقر دربوستان غدیر،با دستگاه حرارت سنج از ساعت 24 تا ساعت هفت صبح روز پنجشنبه هفته گذشته  تعداد 60 مورد گاز پیک نیکی از داخل چادرهای مسافرتی خارج شده است.
    تعداد بازدید: 43
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر