• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 35
    کد: 148090
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
    در آستانه استقبال ازبهار صورت گرفت :

    لکه گیری و آسفالت بیش از 5100مترمربع در بوستان زائر پذیر غدیر

    باوندی به دیگر اقدامات انجام شده در این راستا پرداخت و افزود : لکه گیری و آسفالت خیابان شهید حنایی به طول 800متر مربع ،کاشت گلهای فصلی در بوستانها و بولوار منطقه ، رنگ آمیزی جداول و هندریل های پل غدیر ، مرمت و بازسازی جداول چهارراه فداییان اسلام ، خط کشی محوری خیابان فداییان اسلام از جمله کارهای انجام شده در روزهای گذشته می باشد .
    لکه گیری و آسفالت بیش از 5100مترمربع در بوستان زائر پذیر غدیر

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی ؛ شهردارمنطقه از لکه گیری و آسفالت بیش از 5100مترمربع در بوستان زائر پذیر غدیر خبر داد .

    وی در این خصوص گفت ، در آستانه فرار سیدن سال جدید و در جهت رفاه و آسایش زائران و شهروندان بیش از 5100متر از معابر بوستان غدیر اسفالت گردید .
    همچنین نسبت به لکه گیری و آسفالت ورودی این بوستان به مساحت 2500متر از سمت بزرگراه شهید کلانتری نیز اقدام شد .
    باوندی به دیگر اقدامات انجام شده در این راستا پرداخت و افزود : لکه گیری و آسفالت خیابان شهید حنایی به طول 800متر مربع ،کاشت گلهای فصلی در بوستانها و بولوار منطقه ، رنگ آمیزی جداول و هندریل های پل غدیر ، مرمت و بازسازی جداول چهارراه فداییان اسلام ، خط کشی محوری خیابان فداییان اسلام از جمله کارهای انجام شده در روزهای گذشته می باشد .
    وی ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته ویژه در بوستان غدیر به فعالیت های حوزه خدمات شهری در این ایام نیز اشاره کرد و افزود : رنگ آمیزی گاری های گالوانیزه و سر تابلوها، رفع نازیباییها ،رنگ آمیزی و تعمیرات المانهای سطح منطقه صورت پذیرفته است .
    شهردارمنطقه از اقدامات انجام شده درحوزه ترافیک سخن گفت و افزود :تعویض استوانه های ایمنی قدیمی در مسیر بولوار فرودگاه و جمهوری اسلامی ، رنگ آمیزی پانل های سرعتگیر در بوستان غدیر و ایستگاه استقبال از زائر ، نصب رفلکتور سرامیکی میدان پرواز ،خط کشی عابر پیاده ،نصب بشکه های ترافیکی ورودی بوستان غدیر و صابر نیز به همت واحد ترافیک منطقه انجام گرفته است .
    باوندی در ادامه به دیگر اقدامات انجام شده در طرح خانه بهار اشاره کرد و گفت :تجهیز غرفه هایی  با عنوان خانه تکانی شهر امید در بوستان سلام و  بوستان سحر صورت پذیرفته است و آماده مشارکت شهروندان شهر امید می باشد .وی همچنین به رنگ آمیزی آلاچیق ها ، عمود روشنایی ، سلطل زباله و نیمکت و کاشت گلهای فصلی در بوستان طرق اشاره کرد و افزود منطقه 7 به همت واحد فضای سبز بهاری شده است .
    همچنین در حوزه فرهنگی نیز علاوه بر آماده سازی بوستان غدیر و ایستگاه استقبال از زائرین ،  نقاشی دیواری در میدان پرواز ، بولوار فرودگاه و خیابان سبحان و رنگ امیزی تصاویر شهدا در آیلند میانی بولوار فرودگاه در حال اجراء می باشد. باوندی در انتها اظهار امیدواری کرد و افزود امید است بتوانیم اصلی ترین ورودی شهر مشهد ، شهر امید را مطابق شان زائرین علی ابن موسی الرضا (ع) و همچنین شهروندان گرامی آماده کنیم و لحظات خوب و خوشی را برایشان رقم بزنیم .  
     
     
                                       برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید
    تعداد بازدید: 35
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر