• پنج شنبه،22 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 124
    کد: 144175
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
    با هدف تجلیل از ایثار و فداکاری شهداء صورت گرفت:

    دیدار شهردار منطقه 7 با خانواده شهید رستمی

    دیدار کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه و حجت الله حیدری ؛ شهردار منطقه 6به اتفاق جمعی از مسئولین مناطق 6و 7و اعضای شورای اجتماعی محلات
    دیدار شهردار منطقه 7 با خانواده شهید رستمی

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه به اتفاق حجت الله  حیدری ؛ شهردار منطقه 6 وجمعی از مسئولین این مناطق به دیدار خانواده شهید رستمی رفتند.

    در ادامه بازدیدهای شهردار منطقه از خانواده شهدای سطح منطقه و با عنایت به ارج نهادن به مقام والای شهدا و خانواده های آنان ،  سه شنبه گذشته و همزمان با سی و هفتمین سال شهادت سردار شهید بابا رستمی ،به دیدار خانواده این شهید بزرگوار 8سال دفاع مقدس رفت .
    در این بازدید که با هدف تجلیل از ایثار و فداکاری این عزیزان و رسیدگی بهتر به امور ایشان ، صورت گرفت؛ کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه با تاکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود:اگر امروز زمینه و بستر برای خدمت و امنیت در کشور فراهم شده مدیون و مرهون ایثارگری و جانفشانی شهدای انقلاب و دفاع مقدس می باشد.
    همچنین همسر شهید نیز به بیان خاطراتی از این شهید گرانقدر پرداخت و برای مسئولین دلسوزی که در راستای فرهنگ غنی شهادت قدم هایی بر می دارند آرزو کرد با شهداء محشور شوند .
    در پایان نیز به رسم یابود و قدردانی هدایایی تقدیم این خانواده گرانقدر شد.
     
     
     
                                       برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید
    تعداد بازدید: 124
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر