• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 102
    کد: 143969
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
    معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد مطرح کرد؛

    بوستان‌های بزرگ ظرفیتی برای تعریف پروژه‌های اقتصادی

    از این ظرفیت می‌توان در راستای تأمین هزینه‌های جاری و افزایش رضایتمندی شهروندان بهره برد.
    بوستان‌های بزرگ ظرفیتی برای تعریف پروژه‌های اقتصادی

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،خلیل‌الله کاظمی ؛ معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری با حضور در منطقه ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته در حوزه فضای سبز و خدمات شهری منطقه اظهار کرد: سعی داریم با برگزاری این جلسات و بررسی فعالیت‌های خدمات شهری و فضای سبز انجام شده در مناطق، مشکلات احتمالی در این حوزه را شناسایی و رفع کنیم.

    وی افزود: می‌توان از بوستان‌های بزرگ سطح منطقه  به عنوان یکی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این منطقه برای تعریف پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در راستای تأمین هزینه‌های جاری و افزایش رضایتمندی شهروندان بهره برد.
    در ادامه این جلسه صحراگرد ؛مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد ضمن اینکه خدمت دراین منطقه را توفیقی بزرگ دانست، اظهار کرد: عملکرد این منطقه به عنوان یکی از مهمترین مبادی ورودی شهر ، در خدمت به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در مناسبت‌های مختلف بسیار مثبت و مطلوب ارزیابی شده است .
    گفتنی است : این جلسه با حضور کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه ، حجازی ؛ معاون اجرایی ،احمد زاده ؛ معاون مالی و اداری ،میربلوکی ؛ رییس اداره خدمات شهری ، ابراهیمی ؛ رییس اداره فنی و عمران ، شرکت سعدی ؛ رییس اداره فضای سبز و همچنین روسا و کارشناسان حوزه  معاونت خدمات شهری  شهرداری مشهد برگزار شد .
     
                                        برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید
     
    تعداد بازدید: 102
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر