• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 58
    کد: 143047
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
    اداره فنی وعمران خبرداد :

    اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه 7

    باهدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای بهبود وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هفت صورت پذیرفت .
    اجرای عملیات جدول گذاری با هدف بهسازی و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ؛ کوروش باوندی شهردار منطقه  از اجرای پروژه جدول گذاری در سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح شهر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات اجرای جدول گذاری وکانال معابرخیابان دانش شرقی ( شهید حنایی ) در حال اجرا میباشد.

    مهندس باوندی  با اعلام این مطلب عنوان کرد: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.
    مهندس باوندی  بیان کرد: در ادامه فرآیند اجرای فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و ارائه خدمات با هدف ارتقای سطح کیفی معابر و افزایش خدمات رسانی به شهروندان ، عملیات اجرای جدول گذاری  وکانال درخیابان دانش شرقی به متراژ 1600 متروبا اعتباری بالغ برپنج میلیارد ریال درحال اجرا است.
    ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های سطح منطقه از دیگر اهداف اجرای این طرح است .
    تعداد بازدید: 58
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر