• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 329
    کد: 19341
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
    در منطقه 7 مشهد؛

    پل‌های عابر پیاده بهسازی می‌شوند

    با این اعتبار پوشش پل‌های هوایی چون بزرگراه شهید کلانتری، مقابل شهرک ابوذر، فدائیان اسلام، ابتدای بولوار جمهوری اسلامی تکمیل و مرمت شده است.
    پل‌های عابر پیاده در منطقه 7 بهسازی می‌شوند

    شهردار منطقه 7 مشهد از مرمت و بهسازی پل‌های عابر پیاده سطح منطقه به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی بویژه جلوگیری از لغزش عابرین پیاده در فصول سرما خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر گفت: پل‌های عابر پیاده سطح منطقه برای جلوگیری از لغزش تردد عابرین پیاده در هنگام ریزش برف و باران بر روی عرشه و پلکان پل‌های هوایی در فصول سرد سال و به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید در فصول گرم سال مرمت شده است.
    وی ادامه داد: عملیات اجرایی این طرح که در چند ماهه گذشته به انجام رسیده، شامل نصب حدود440 متر مربع ورق پلی کربنات می‌باشد که به منظور بهسازی پل‌های عابر پیاده تعبیه شده است.
    شهردار منطقه 7 با اشاره به صرف اعتباری بالغ بر 240 میلیون ریال برای این پروژه خاطرنشان کرد: با این اعتبار پوشش پل‌های هوایی چون بزرگراه شهید کلانتری، مقابل شهرک ابوذر، فدائیان اسلام، ابتدای بولوار جمهوری اسلامی تکمیل و مرمت شده است.
    وی همچنین یادآور شد: علاوه بر ترمیم و پاکسازی پل‌های عابر پیاده، زیباسازی و استفاده از فضای خالی عرشه پل‌های هوایی نیز در دستور کار اداره ترافیک و حمل و نقل با همکاری معاونت فرهنگی منطقه قرار دارد که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 25 نمایشگاه روی عرشه پل‌های عابر پیاده منطقه برپا شده است.

     

    تعداد بازدید: 329
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر