• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 327
    کد: 19213
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
    شهردار منطقه 7 مشهد اعلام کرد:

    برگزاری 42 کارگاه آموزشی برای پیشگیری مسائل و آسیب‌های اجتماعی

    نبود اشتغال همیشه باعث ایجاد مسائل و آسیب‌های مختلف می‌شود از همین رو در محدوده طرق با برگزاری کلاس‌های آموزشی مانند هنرهای تجسمی، قالیبافی و ... به سمت ترویج کار رفته‌ایم.
    برگزاری 42 کارگاه آموزشی برای پیشگیری مسائل و آسیب‌های اجتماعی در منطقه 7

    شهردار منطقه 7 مشهد گفت: 42 کارگاه آموزشی برای پیشگیری مسائل و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی در حاشیه همایش هم‌اندیشی پیشگیری مسائل و آسیب‌های اجتماعی که در منطقه 7 برگزار شد، با اشاره به فعالیت شوراهای اجتماعی عنوان کرد: فعالیت این شوراها با حضور خود نمایندگان مردم برگزار می‌شود که که این افراد به خوبی از مسائل و آسیب‌های هر محله آگاه هستند.
    وی به مصوبات مختلف شورای اجتماعی ناحیه 2 منطقه 7 اشاره کرد و افزود: برگزاری کلاس‌های مختلف در خصوص آسیب‌های اجتماعی، مسائل فرهنگی، عمران، شهری و ... از جمله این موارد بوده است.
    وی با بیان اینکه از زبان نماینده‌های خود مردم مشکلات محلات را رصد می‌کنیم، تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی مختلفی همچون وسواس فکری، بهداشت روانی، چگونگی مراقبت در برابر ماهواره و اینترنت و ... برای پیشگیری مسائل و آسیب‌های اجتماعی در مساجد و مدارس هر محله برگزار می‌شود.
    محبی با تاکید بر برطرف شدن آسیب‌های اجتماعی با شناسایی به موقع آن‌ها عنوان کرد: شهرداری این آمادگی را دارد که آسیب‌شناسی مسائل مختلف را نقطه به نقطه در منطقه 7 انجام دهد.
    وی همچنین به محدوده طرق به عنوان یکی از محدوده‌های پر معضل در منطقه 7 اشاره کرد و گفت: نبود اشتغال همیشه باعث ایجاد مسائل و آسیب‌های مختلف می‌شود از همین رو در محدوده طرق با برگزاری کلاس‌های آموزشی مانند هنرهای تجسمی، قالیبافی و ... به سمت ترویج کار رفته‌ایم.
    به گفته وی نمایشگاه وی‍ژه‌ای از هنرهای بانوان محله طرق به زودی برگزار خواهد شد که هم سرگرمی محسوب شده و هم نوعی اشتغال است.

     

     

    تعداد بازدید: 327
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر