• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 308
    کد: 19096
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
    برگزاری وی‍‍‍ژه برنامه های دهه فجر در شهرداری منطقه 7 ؛

    دهه فجر؛ تولد دوباره اسلام

    با توجه به نزدیکی ایام ا... دهه فجر، تداعی این ایام خاطره انگیز در اذهان مردم می باشد که با تقارن آن با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اسلام ، برنامه ویژه ای را می طلبد، در همین راستا شهرداری منطقه 7 مشهد، با تمامی ظرفیت ها خود را برای استقبال از این ایام آماده می کند.
    برگزاری وی‍‍‍ژه برنامه های دهه فجر در شهرداری منطقه 7 ؛

    وی اجرای این برنامه ها را در راستای آشنایی نسل انقلاب با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: مشارکت خود جوش دانش آموزان در برنامه های دهه فجر، تبیین نقش موثر معلمان در جریان پیروزی انقلاب و حضور در راهپیمایی 22 بهمن از مهمترین برنامه هاست.
    شهردار منطقه 7 همچنین به برگزاری جشن های متعدد در قسمت های مختلف منطقه با برنامه های متنوع از جمله ساخت ماکت هواپیمایی امام راحل ، گلباران، سرود، نمایش، تئاتر، سخنرانی، روایت گری و چندین و چند برنامه متنوع دیگر اشاره کرد و افزود: برپایی این چنین جشن هایی علاوه بر یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب، زوایای مختلف دلاوری ها و شجاعت های آنان را برای نسل جدید به تصویر می کشد و سبب آشنایی هرچه بیشتر این نسل با حال و هوای آن دوران می گردد.
    وی ادامه داد: علاوه بر برگزاری جشن ها، مسابقات متعدد فرهنگی ورزشی نیز در مدارس و مساجد سطح منطقه با موضوعات دو میدانی، دوچرخه سواری، مقاله نویسی، سرود، دکلمه، نمایش، روزنامه دیواری واطلاعات عمومی با هدف افزایش شور و نشاط ، آگاهی بخشی و محک اطلاعات عمومی دانش آموزان در مورد انقلاب و تاریخچه آن برگزار خواهد.
    احمد محبی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب ، انقلاب اسلامی را حاصل جان فدایی ها و دلاوری های این عزیزان دانست و گفت: پاسداشت مقام این بزرگ مردان و بزرگ زنان و خانواده های آنان، وظیفه ای است که بر دوش ماست و بایستی این رسالت به گونه ای که در خور شان و مقام آنها باشد به انجام برسد.
    وی تاکید کرد: غبار روبی از مزار شهدا، بازدید و تقدیر از خانواده های این عزیزان، روایت گری در مورد انقلاب و وصیت نامه شهدا، از جمله برنامه هایی است است که در این ایام به اجرا در خواهد آمد.
    شهردار منطقه 7 در پایان اظهار داشت: برنامه های متعدد و متنوع دیگری نیز پیش بینی شده و در تلاشیم تا برنامه های سی و چهارمین فجر انقلاب با شکوه هرچه تمام تر و کلیه ظرفیت ها به انجام برسد.
     

    تعداد بازدید: 308
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر