• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 321
    کد: 18844
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
    به منظور زیباسازی فضای شهری صورت گرفت ؛

    جمع آوری و حمل بیش از 21 هزار تن خاک و نخاله از سطح منطقه 7

    با گسترش ساخت و سازها در شهر یکی از مشکلاتی که همواره وجود داشته خاک و نخاله‌های ساختمانی و تجمیع آنها در زمین های رها و بایر است.
    خدمات شهری منطقه 7

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، احمد محبی با اعلام این خبر گفت: عدم جمع آوری و مدیریت نادرست این پسماند ها میتواند سبب ایجاد کانون های مستعد برای رشد ونمو پشه خاکی وگسترش سایر آلودگی ها از این اراضی باشد، در همین راستا اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 7 مشهد از ابتدای سال جاری اقدام به جمع آوری و حمل بیش از 21 هزار و 100 تن خاک و نموده است.
    وی ادامه داد: مهمترین عامل در ساماندهی نخاله های ساختمانی شناخت منابع تولید و دفع اصولی و صحیح آن است، چرا که دفع نادرست در محیط شهری علاوه بر آسیب به منظر شهری، سبب پدیدار شدن مشکلات متعدد بهداشتی می گردد.
    شهردار منطقه 7 همچنین یادآور شد: علاوه بر جمع آوری خاک و نخاله ها ، زمین های بایر نیز به منظور جلوگیری از تبدیل آنها به کانون های تجمع دیوار کشی میشود که از ابتدای سال تاکنون 8 مورد از این زمین ها دیوار کشی و محصور شد.
    وی در پایان به سایر اقدامات منطقه به منظور بهسازی محیط شهر اشاره کرد و افزود: در یک ماهه گذشته حدود 9میلیون متر طول کانال، بیش از 2 میلیون مورد از المان های شهری و حدود1 میلیون 400 هزارمتر نرده های ترافیکی تنظیف و شستشو شده است.


     

    تعداد بازدید: 321
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر