• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 91
    کد: 141055
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
    طی دهه پایانی ماه صفرصورت گرفت؛

    جمع‌آوری بیش از800 تن زباله در منطقه 7

    آموزش‌های مردمی در خصوص تفکیک صحیح زباله و فرهنگ‌سازی گسترده به منظور کاهش تولید زباله در زندگی شهری امروز امری ضروری است.
    جمع‌آوری بیش از800 تن زباله در منطقه 7
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، مجتبی میر بلوکی ؛ رییس اداره خدمات شهری منطقه از جمع‌آوری 820 تن زباله و سر جارو  از سطح منطقه در دهه پایانی ماه صفر خبر داد.
    وی گفت : پاکیزگی عرصه عمومی شهر را در گرو مشارکت شهروندان عنوان کرد و افزود: انتظار می‌رود شهروندان به منظور حفظ محیط زیست و سلامتی انسان دفع صحیح و بهداشتی زباله ها را رعایت کنند.
    میر بلوکی افزود : رهاسازی نایلون زباله را در معابر عامل جمع‌آوری حشرات، تجمع گربه‌ها و بروز بیماری دانست و ادامه داد: امید است شهروندان با رعایت زمان زباله‌گیری در ساعت 21 ما را در ارائه خدمات مطلوبتر یاری کنند.
    رییس اداره خدمات شهری منطقه با اشاره به اینکه ریختن زباله و رها کردن فاضلاب منازل در کانال‌های دفع آب‌های سطحی مشکلات متعددی را برای شهروندان به دنبال دارد، گفت: در ده پایانی ماه صفر  820 تن زباله و سرجارو ازسطح منطقه جمع‌آوری شده است.
    میر بلوکی نوع زباله‌های تولیدی را در ایران و میزان آن را با سایر کشورهای دنیا متفاوت دانست و اضافه کرد: آموزش‌های مردمی در خصوص تفکیک صحیح زباله و فرهنگ‌سازی گسترده به منظور کاهش تولید زباله در زندگی شهری امروز امری ضروری است.
    تعداد بازدید: 91
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر