• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 95
    کد: 141050
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
    رییس اداره خدمات شهری منطقه 7خبر داد:

    شهرداری منطقه با موارد سدمعبر برخورد و نسبت به جمع آوری و صدور اخطاریه های لازم اقدام می نماید

    این موارد شامل اخطاریه به کسبه،‌ خودروهای فرسوده، خاک و نخاله و .. . بوده که بخش عمده آن به درخواست شهروندان صورت پذیرفته است.
     شهرداری منطقه با موارد سدمعبر برخورد و نسبت به جمع آوری و صدور اخطاریه های لازم اقدام می نماید

     به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هفت :مجتبی میربلوکی؛ رئیس اداره خدمات شهری ازجمع‌آوری 145 مورد سد معبر در منطقه خبرداد.

    وی در این خصوص گفت: به منظور حفظ نظم، جلوگیری از سد معبر، پاکیزگی محیط و زیباسازی منظر شهری، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت شهروندان، تعداد صدوچهل وپنج  مورد از معضلات سد معبر این منطقه، جمع آوری شده است.
    میربلوکی با اشاره به صدور بیش از 145اخطاریه سد معبر  و15 مورد جمع آوری متکدیان  اظهار کرد: در راستای کاهش آلودگی محیطی و ارتقاء سطح رفاه شهروندان و افزایش سطح رضایتمندی عمومی، شهرداری منطقه با موارد سدمعبر برخورد و نسبت به جمع آوری و صدور اخطاریه های  لازم اقدام کرده است.
    وی با تاکید بر اینکه مشکلات سد معبر تاثیر بسزایی در چهره شهر دارد، گفت: نیاز است مسوولان با برنامه‌ریزی دقیق و تدوین قوانین محکم و قاطع، با این معضل برخورد کرده و با راه‌اندازی جایگاه‌های ویژه، دست‌فروشان را به آنجا هدایت کنند.
    رییس اداره خدمات شهری اضافه کرد: این موارد شامل اخطاریه به کسبه،‌ خودروهای فرسوده، خاک و نخاله و .. می باشد که بخش عمده آن به درخواست شهروندان صورت پذیرفته است.
    میربلوکی در ادامه افزود: برای رفع معضل سد معبر لازم است در کنار برخورد قاطعانه، استمرار را نیز در دستور کار داشته باشیم تا این مهم برای اصناف نهادینه شود.
    وی در ادامه خاطرنشان کرد: صنوفی که به اخطاریه اکیپ‌های گشت رفع سد معبر منطقه توجه نکنند،
    اجناسشان جمع‌آوری می‌شود. رییس اداره ناحیه 1منطقه با بیان اینکه تکدی گری و سدمعبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن یکی از وظایف اصلی شهرداری‌ است، گفت: هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد و رفع سد معبر است .

    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر