• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 59
    کد: 140296
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
    گامی دیگردرراستای خودکفایی :

    خودکفایی در ساخت اقلام ومصنوعات در منطقه7

    رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه هفت مشهد گفت: به منظور کاهش هزینه ها و خودکفایی در نیازهای اولیه، تعداد زیادی اقلام و مصنوعات موردنیازمنطقه وهمچنین سایرمناطق توسط اداره فضای سبز منطقه هفت تامین وساخته شد .
    خودکفایی در ساخت اقلام ومصنوعات در منطقه7
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد، حمید شرکت سعدی؛رییس اداره فضای سبز از خودکفایی این منطقه در ساخت اقلام و مصنوعات  خبرداد
      وی در این خصوص گفت :  این اقدام در عمل به شعارسال ، اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل  و در راستای خود اشتغالی و خودکفایی  صورت گرفت.

      شرکت سعدی افزود : در ادامه فعالیت های این اداره در راستای خودکفایی منطقه و استفاده بهینه و مقرون به صرفه از امکانات و تلاش در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی بیش ازسیصد عدد اقلام مورد نیاز شامل 200 عدد میله فلزی جهت حصارکشی باغچه ها ، 50 عدد تابلوی راهنمای استفاده از زمین بازی کودکان در سطح پارک های شهر مشهد و 80 عدد دریچه برداشت آب در کارگاه شهرداری این منطقه ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفته است .
    گفتنی است :  ساخت تابلوهای راهنمای استفاده از زمین بازی کودکان  برای کلیه پارک های سطح شهر با تحویل مواد اولیه از سایر مناطق متقاضی قابل انجام است .

     

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر