• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 69
    کد: 139427
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۱
    با هدف حفظ بهداشت محیط و جلوگیری از انتشار بیماری ها انجام شد :

    جمع آوری دام های زنده از سطح منطقه 7

    مرکز غیر مجاز نگهداری و عرضه دام در محدوده حاشیه شهر طبق دستور مقام قضایی و توسط واحد سد معبر منطقه جمع آوری شده و هر روز از این محدوده‌ها بازدید می‌شود .
    جمع آوری دام های زنده از سطح منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، مجتبی میربلوکی ؛ رییس اداره خدمات شهری منطقه ازمحدوده جمع آوری دام های زنده ازمحدوده مسکونی حاشیه شهر خبر داد .

     وی در این خصوص گفت : با توجه به شکایات مردمی و جلوگیری از انتشار بیماری های واگیر دار ، واحد سد معبر اقدام به جمع آوری چند راس گوسفند در محدوده بولوار صبا و خلج کرد .

    میر بلوکی گفت :باتوجه به خطرات و آسیب‌های بهداشتی وجود دامداری‌ها در مناطق مسکونی برای سلامت جامعه باید با این مراکز برخورد قانونی شود.
    وی مهمترین تخلفات را رعایت نکردن نکات بهداشتی، نداشتن استاندارهای لازم، کشتار غیر مجاز دام و نگهداری فرآورده‌های غیر بهداشتی عنوان کرد و افزود : با توجه به مخاطره آمیز بودن چنین تخلفاتی برای سلامت مردم، بر حسب وظیفه قانونی خود متخلفان را به مراجع قضایی معرفی می‌کنیم.
    رییس اداره خدمات شهری منطقه  خاطرنشان کرد: مرکز غیر مجاز نگهداری و عرضه دام در محدوده حاشیه شهر طبق دستور مقام قضایی و توسط واحد سد معبر منطقه جمع آوری شده و هر روز از این محدوده‌ها بازدید می‌شود.
    میربلوکی تصریح کرد: وجود دامداری‌های سنتی و خانگی در داخل شهر سلامت جامعه را مورد تهدید قرار می‌دهد که در این زمینه متولیان امر باید هرچه سریع‌تر با تشکیل تیم تخصصی و با رعایت تمامی جوانب و اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی اقدام به جمع‌آوری این واحدها کنند.

     

    تعداد بازدید: 69
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر