• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 41
    کد: 139347
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
    معاون اجرایی منطقه 7درگفتگو با روزنامه خراسان عنوان کرد :

    تعیین تکلیف وضعیت پروژه45متری کار آفرین تا یکماه آینده

    معاون اجرایی شهرداری منطقه 7: باز هم به کسبه محترم اعلام کرده ایم اگر به عرض کم معبر ایرادی وارد می کنند، به مشاور طرح مراجعه کنند تا طرحی جدید در این زمینه مصوب شود، چرا که شهرداری بدون طرح مصوب نمی تواند در روند اجرای پروژه تغییری ایجاد کند. نماینده شهرک صنعتی هم پیگیر مشکل است و به محض تایید طرح مصوب، شهرداری پروژهرا آغازخواهد کرد.
    تعیین تکلیف وضعیت پروژه45متری کار آفرین تا یکماه آینده

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، امیر سیاوش حجازی ؛ معاون اجرایی منطقه از تعیین تکلیف وضعیت پروژه45متری کار آفرین  تا یکماه آینده خبر داد.

    یکی از کسبه شهرک صنعتی طرق در تماس با گروه حرف مردم روزنامه «خراسان رضوی » مدعی شدپروژه آسفالت معابر خیابانی معروف به 45 متری فشارقوی  شش ماه است که نیمه کاره رها و باعث بروز مشکلات فراوانی برای کسبه شده است.
    بولوارمذکور جدول کشی و یک سمت آن هم آسفالت شده و طرف دیگر آن خاکی باقی مانده است. ابتدا و انتهای بولوار آسفالت شده هم با بلوکه هایی مسدود شدهاست. با هر بار عبور تریلرها و خودروهای سنگین از لاین خاکی که در حاشیه آن مجتمع های تعمیرگاهی وجود دارد، تمام خیابان در گرد و خاک ایجاد شده فرومی رود و شعاع دید به کمتر از پنج متر می رسد.یکی از کسبه این منطقه در این باره می گوید: «هیچ اصولفنی و مهندسی در ایجاد این بولوار رعایت نشده است و وقتی پلیس راهور متوجه شد اگر خودروهایسنگین از انتهای این بولوار قصد وارد شدن به جاده اصلی را داشته باشند، تمام جاده بهشت رضا ع مسدود می شود، بولوار را مسدود کرد.
    حجازی  در گفتگو با روزنامه خراسان در خصوص پیام شهروندان در خصوص مشکلات و اقدامات انجام شده در پروزه 45متری کارآفرین گفت: بحث اعتبارات نیست، کسبه مانع اجراء هستند . اصلا بحث کمبود بودجه مطرح نیست اهالی مدعی هستند در طرح اجرایی مشکلاتی وجود دارد که به واسطه آن تریلرها نمی توانند واردمجتمع های خدماتی و تعمیرگاهی شوند، به همین دلیل کسبه اجازه جدول گذاری را نداده اند.
    وی تصریح کرد: این طرح را خود کسبه ارائه کرده اندو مصوبات آن را هم خودشان گرفته اند، ما نیز در این زمینه همراهی کرده ایم.
    معاون اجرایی شهرداری منطقه 7 یادآور می شود: باز هم به کسبه محترم اعلام کرده ایم اگر به عرض کم معبر ایرادی وارد میکنند، به مشاور طرح مراجعه کنند تا طرحی جدید در این زمینه مصوب شود، چرا که شهرداری بدون طرح مصوب نمی تواند در روند اجرای پروژه تغییری ایجاد کند. نماینده شهرک صنعتی هم پیگیر مشکل است و به محض تایید طرح مصوب، شهرداری پروژه را آغازخواهد کرد.
    وی افزود: ما برای تعریض پل انتهای بولوار نیز مکاتباتی را با اداره کل راه وشهرسازی استان داشته ایم تا مشکل ورودی معبر هم رفع شود.
    حجازی تاکید کرد: نمایندگان شهرک صنعتی مدعی هستند می توانند طرح مصوب برای تغییر عرض معبر را بگیرند، ما نیز منتظر این اقدام هستیم تا کار را ادامه دهیم بنابراین تا یک ماه دیگرتکلیف کار را مشخص خواهیم کرد، یا همین طرح فعلی را ادامه می دهیم و یا با ارائه طرح مصوب دیگری کار ادامه پیدا خواهد کرد..
    در ادامه سرهنگ امیدوار ؛ رئیس پلیس راه خراسان رضوی در گفتگو با خراسان گفت : وی به مشکلات و خطرآفرینی های این معبر در حال احداث اشاره می کندو می گوید: علت مسدود کردن این معبر این است که یک راه درون شهری که محل تردد انواع کامیون ها ست بدون رعایت استانداردهای موجود و ایمنی به بزرگراه متصل شده است.
     وی می افزاید: در این زمینه ما باید بین کسب درآمد کسبه محترم و جان شهروندان و مسافران یکی را انتخاب کنیم.
    رئیس پلیس راه استان تصریح می کند: پلیس بااجرای طرح مشکلی ندارد اما شهرداری ابتدا باید پل طرق را تعریض و مشکلات فنی و ایمنی محل رابا توجه به استاندارد های موجود اتصال به بزرگراه رفع کند و تا زمانی که مشکلات رفع نشود پلیس راه اجازه بازگشایی معبر را نخواهد داد.
    سرهنگ امیدواریادآور می شود: این گونه نیست که فقط یک خیابان را آسفالت و معبری را باز کنیم بلکه قبل از آن باید تمامیموارد لازم از جمله ایمنی معبر در نظر گرفته شود.
    تعداد بازدید: 41
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر