• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 56
    کد: 139092
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
    در راستای رفع مشکل آب‌افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی انجام شد؛

    احداث و اجرای جوی قاشقی در خیابان شهید محمد ناظر 21

    رفع مشکل آب‌افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی، ارتقای سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوو، جدول قاشقی و جویچه عرضی در سطح منطقه است.
    احداث و اجرای جوی قاشقی در خیابان شهید محمد ناظر 21
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، یاسر ابراهیمی مقدم ؛ رییس اداره فنی و عمران منطقه از احداث و اجرای جوی قاشقی در خیابان شهید محمد ناظر21خبر داد.
    وی دراین خصوص گفت: رفع مشکل آب‌افتادگی معابر، بهبود در هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی، ارتقای سطح بهداشت و در نتیجه زیباسازی منظر شهری از اهداف احداث و بازسازی جوی، جدول، کانیوو، جدول قاشقی و جویچه عرضی در سطح منطقه است.
    ابراهیمی مقدم در ادامه گفت: جمع‌آوری آب‌های سطحی ناشی از نزولات آسمانی و رفع مشکل آب افتادگی معابر در مواقع بارندگی را از خدمات شهرداری دانست و عنوان کرد: در همین راستا از ابتدای مهرماه سال جاری اقداماتی از قبیل احداث جوی، جدول و کانیوو احداث، بازسازی، مرمت انجام شده است.
    رییس اداره فنی و عمران  افزود :در خصوص مکان‌های اجرای این پروژه اظهار کرد: معابر فرعی شهید محمد ناظر ، سبحان ، نقیبی فرد و ... از جمله معابری است که در آنها پروژه احداث و مرمت جوی و جداول اجرا شده است.
    گفتنی است :احداث جوی قاشقی در خیابان شهید محمد ناظر21 به طول 40مترو با اعتباری بالغ بر چهارده میلیون ریال انجام شد . 
    تعداد بازدید: 56
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر