• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 45
    کد: 138879
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
    در راستای حفظ بهداشت و پاکیزگی محیط صورت گرفت:

    تعمیرسطل های زباله پارک های منطقه7

    مجتبی میربلوکی ؛ رییس اداره خدمات شهری منطقه از تعمیر سطل های زباله پارک ها به دلیل فرسودگی و توجه به مسائل بهداشتی در منطقه خبرداد
    تعمیرسطل های زباله پارک های منطقه7
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، مجتبی میربلوکی ؛ رییس اداره خدمات شهری منطقه ازتعمیر سطل های زباله پارک ها به دلیل فرسودگی و توجه به مسائل بهداشتی در منطقه خبرداد.

     

    وی در این خصوص گفت : نقش شهروندان نباید در زیبایی و پاکیزگی شهر نادیده گرفته شود چرا که آن‌ها می‌توانند در حفظ پاکیزگی شهر مؤثر واقع شوند.
    وی گفت :نظارت ، تعمیر و نگهداری از وسایل مانند لوازم ورزشی همگانی ، آب سردکن ،لوازم بازی کودکان ،مبلمان وسطل زباله بصورت دوره ای انجام گرفته و در موقع نیاز رنگ آمیزی و یا تعویض می شوند.

     

    میربلوکی اظهارداشت: در همین راستا نسبت به تعمیر 60کف  سطل های زباله با استفاده از ورق های ضایعاتی در پارک های سطح منطقه اقدام شد.
    رییس اداره خدمات شهری منطقه در پایان گفت:  وسایل و لوازم نصب شده در پارک ها و بوستان ها با هدف جلب رضایت شهروندان و خدمت رسانی هرچه بیشتر و تامین آسایش در زمان استفاده از این مکان ها توسط شهرداری این منطقه با رعایت اصول شهرسازی و با در نظر گرفتن طراحی سازگار با محیط نصب می شوند.

     

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر