• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه
    تعداد بازدید: 228
    کد: 117198
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
    در پاسخ به درخواست یکی از شهروندان عنوان شد:

    امکان احداث پارکینگ در خیابان امام رضا 28 وجود ندارد

    امیر سیاوش حجازی ؛معاون اجرایی و قائم شهردار منطقه هفت مشهد در پاسخ به درخواست یکی از شهروندان مبنی بر احداث پارکینگ در خیابان امام رضا (ع) گفت: با توجه به اینکه کاربری عمومی در آن معبر وجود ندارد لذا احداث آن توسط شهرداری نیز مورد تائید نمی باشد؛ همچنین پارکینگ مورد نیاز کاربری ها نیز باید در داخل خود کاربری تامین گردد.
    امکان احداث پارکینگ در خیابان امام رضا 28 وجود ندارد

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد؛ امیر سیاوش حجازی؛معاون اجرایی منطقه در پاسخ به پیام های مردمی مندرج در روزنامه شهرآرا مورخه 23 دی 1395 اظهار کرد: در خصوص خیابان امام رضا (ع) 28 کوچه گلچین، مبنی بر درخواست یکی از شهروندان برای یک طرف شدن و نصب سرعتگیر با توجه به عرض مناسب معبر و حجم تردد کم در آن نیازی به یک طرف شدن نیست.

     معاون اجرایی و قائم شهردار منطقه هفت مشهد تصریح کرد: به دلیل وجود جویچه های عرضی در طول آن و سرعت پایین وسایط نقلیه امکان نصب سرعت گیر نمی باشد. 

    حجازی در ادامه در خصوص احداث پارکینگ در این محدوده بیان کرد: با توجه به اینکه کاربری عمومی در این معبر وجود ندارد لذا امکان احداث پارکینگ توسط شهرداری نیز مورد تائید نمی باشد؛ همچنین پارکینگ مورد نیاز کاربری ها نیز بایستی در داخل خود کاربری تامین گردد.
    تعداد بازدید: 228
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر