• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه
    تعداد بازدید: 234
    کد: 115752
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
    در جلسه کمیته تعالی منطقه 7 بررسی شد:

    تایید بودجه عمرانی منطقه به همراه لیست پیشنهادی پروژه های عمرانی شورای اجتماعی محلات

    در جلسه کمتیه تعالی شهرداری منطقه 7 که با ریاست شهردار منطقه و معاونین ایشان برگزار گردید بودجه 350 میلیارد ریالی مورد بررسی و تایید قرار گرفت.
    بودجه 96 شورای اجتماعی محلات

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7؛ علیرضا عصمت پرست ؛ شهردار منطقه از تایید بودجه عمرانی منطقه به همراه لیست پیشنهادی پروژه های عمرانی شورای اجتماعی محلات خبر داد.

    این بودجه  در جلسه که در محل دفتر شهردار منطقه برگزارشد در ابتدای بودجه پیشنهادی عمرانی ادارات فنی و عمران، فضای سبز، خدمات شهری ، ترافیک و معاونت فرهنگی و اجتماعی مورد بررسی و تایید نهایی قرار گرفت.

    ضمن اینکه در ادامه جلسه لیست پیشنهادی پروژه های عمرانی که توسط اعضاء شورای اجتماعی محلات جمع بندی و تدوین شده بود نیز  مورد تایید قرار گرفت.

      بر این اساس و طبق جلسات برگزار شده در مجموع تعداد 77 مورد پیشنهاد عمرانی توسط اعضاء شورای محله ارایه گردیده که از این تعداد 73 پیشنهاد مورد تایید کمیته تعالی منطقه قرار گرفت و 4 پیشنهاد دیگر به دلیل خارج از محدوده شهری، واقع شدن و یا عدم امکان اجرا به دلیل مشکلات تحویل زمین مورد تایید قرار نگرفت .

       شهردار منطقه در پایان ضمن تشکر از معاونت ها و ادارات منطقه در تدوین بودجه پیشنهادی بودجه سال آینده که با رویکرد توجه به موضوعات و پیشنهادات محلی تهیه شده آن را انقباضی اعلام کرده و یادآور شد که به توانیم پروژه های خوبی را در جهت عمران و آبادانی منطقه و کسب رضایت شهروندان بویژه زائرین حضرت رضا (ع) با توجه به اینکه بخش عمده ای فعالیت های منطقه به زائرین وابسته است را انجام داد.

     در پایان با ذکر این مطلب که سال پیش رو مشهد الرضا (ع) به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام تعیین شده اقدامات چشم نواز و گسترده ای با توجه به ویژگی های خاص منطقه انجام داد.

     

    تعداد بازدید: 234
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر