• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه
    تعداد بازدید: 177
    کد: 115321
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
    درجهت تسهیل در تردد و رفع معضل ترافیک منطقه صورت گرفت:

    فرعی های خیابان امام رضا(ع)یکطرفه شد

    با بررسی های صورت گرفته و برگزاری جلسات متعدد با پلیس راهور، شهرداری منطقه هفت اقدام به یک طرفه کردن خیابان های امام رضا(ع) ۲ ، ۶ و ۸ کرد.
     فرعی های خیابان امام رضا(ع)یکطرفه شد

       به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد، امیر سیاووش حجازی ؛قائم مقام شهردار و معاون اجرایی شهرداری منطقه هفت از یکطرفه شدن معابر فرعی خیابان امام رضا (ع) خبر داد.

    وی اظهار کرد: معابر فرعی خیابان امام رضا(ع) به علت عرض کم و وجود مراکز متعدد اقامتی یکی از پرتردد ترین نقاط سطح منطقه است که معمولا مشکلاتی را برای تردد زائران و مجاوران به همراه داشته است.

           وی تصریح کرد:  با بررسی های صورت گرفته و برگزاری جلسات متعدد با پلیس راهور، شهرداری منطقه هفت اقدام به یک طرفه کردن خیابان های امام رضا(ع) ۲ ، ۶ و ۸ کرد. 

    قائم مقام شهردار و معاون اجرایی منطقه در ادامه بیان کرد: در همین راستا و با توجه به درخواست های مردمی ،خیابان ۱۷ شهریور ۱/۱ نیز یک‌طرفه شده است.

       حجازی در‌پایان یادآور شد: این اقدام  جهت رفاه زائران و مجاوران و نظم در تردد وسائط نقلیه در معابر فرعی منطقه صورت گرفته و در صورت لزوم در سایر معابر منطقه که مشکلات ترافیکی داشته باشند نیز با هماهنگی با پلیس راهور لحاظ خواهد شود.

      

    تعداد بازدید: 177
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر