• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 89
    کد: 108863
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
    معاون اجرایی شهرداری منطقه هفت خبر داد:

    لکه گیری و روکش آسفالت بیش از 6هزار متر مربع در طرح استقبال از مهر

    رنگ آمیزی المانهای ورزشی مدارس ، خط کشی زمین های ورزشی ، شستشوی معابر ف کاشت گل و نهال ، نصب تجهیزات ترافیکی و هشدار دهنده از جمله اقدامات انجام شده در طرح استقبال از مهر در منطقه می باشد .
     لکه گیری و روکش آسفالت بیش از 6هزار متر مربع در طرح استقبال از مهر

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، امیر سیاوش حجازی ، معاون اجرایی منطقه از  لکه گیری و روکش آسفالت  بیش از شش هزار متر مربع در طرح استقبال از مهر خبر داد.

    وی در خصوص اقدامات انجام شده در طرح استقبال از مهر گفت : در ایام  بازگشایی مدارس و بهار علم و دانش ، شهرداری منطقه طبق سنوات گذشته  در حوزه های مختلف خدماتی ، اقدامات وسیعی  را در این خصوص انجام داد .

    حجازی افزود : لکه گیری بیش از شش هزارو دویست و چهل  متر مربع از معابر منتهی به مدارس و همچنین محوطه آنان ،رنگ آمیزی جداول با متراژ بیش از سیزده هزارمتر مربع ، شستشوی معابر و مدارس  12هزار مترمربع . از جمله اقدامات انجام شده در طرح استقبال از مهر می باشد .

    معاون اجرایی منطقه همچنین از رنگ آمیزی 47مورد از المانهای ورزشی ، 71مورد سلطل زباله و 45مورد نیمکت  اشاره کرد . 

    امیر سیاوش حجازی به اقدامات فعالیتهای حوزه فضای سبز نیز اشاره کرد و افزود : کاشت 390بوته گل فصلی و دائمی ، کاشت بیش از هزار ترون ، زرشک و شمشاد ، علف زنی گلهای دائمی و فصلی به متراژ 763متر مربع ، قطاعی پانزده  درخت خشک ، کاشت بیش از 34اصله نهال و هرس و دویست پرچین  می باشد .

    وی در پایان از تلاشهای حوزه حمل و نقل و ترافیک در اجرای بیش از هزار و هفتصد متر مربع خط کشی ، نصب پانصد عدد از  تجهیزات ترافیکی ؛ شامل گلمیخ ، باتومی و بشکه )اجرای سرعتگیر با عرض 3متر و متراژ صد متر مربع و رنگ آمیزی بیش از یکصد و پنجاه متر مربع سرعتگیر تشکر و قدرانی کرد .

    تعداد بازدید: 89
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر