• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 216
    کد: 95806
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۲/۰۴
    در آئین معارفه تیم بازرسی استان در شهرداری منطقه هفت مطرح شد؛

    سلیمانی : نگاه بازرسی به امور جاری نگاه آسیب شناسی در راستای اصلاح رویه ها می باشد

    صبح امروز در آیئن معارفه هیئت بازرسی استان در دفتر شهردار منطقه هفت، سلیمانی سربازرس گروه سیاسی و قضایی استان خراسان رضوی نگاه بازرسی به امور جاری را نگاه آسیب شناسی و در مسیر اصلاح رویه ها خواند.
    سلیمانی : نگاه بازرسی به امور جاری نگاه آسیب شناسی در راستای اصلاح رویه ها می باشد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس، صبح امروز در آیئن معارفه هیئت بازرسی استان در دفتر شهردار منطقه هفت سلیمانی سربازرس گروه سیاسی و قضایی استان خراسان رضوی نگاه بازرسی به امور جاری را نگاه آسیب شناسی و در مسیر اصلاح رویه ها خواند.

    سلیمانی ادامه داد: طبق اصل 174 قانون اساسی رسیدگی به وظایف و تکالیف ، به عنوان یک اصل ذاتی برای سازمان بازرسی کل از دستگاههای اجرایی تعریف شده است و در سال جاری که به عنوان دومین مرتبه در دوساله اخیر می باشد که در منطقه هفت برای ارزیابی حاضر شده ایم؛ وی ادامه داد: در این مرحله محورهایی همچون رسیدگی به امور املاک ، نحوه اجرا آراء کمیسیون ماده 100 ، بررسی بر تحقق درآمدها و انجام هزینه ها، نظارت بر رویه صدور پروانه ها و نظارت بر ضوابط تفکیک کاربری ها از اهم محور های عملیاتی هیئت بازرسی مستقر در منطقه می باشد.
    عصمت پرست شهردار منطقه ضمن قدرشناسی از حضور هیئت بازرسی استان اعلام کرد: به لطف خدا در بازرسی سال گذشته این هیئت توانستیم حق و حقوق شهرداری را احیاء کنیم و امیدواریم که ماحصل بازرسی در سالی که مزین به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می باشد بتواند در سرعت خدمت رسانی به شهروندان شهر بهشت شتاب مضاعف ایجاد نماید.
    عصمت پرست در آئین معارفه تیم بازرسی استان بر همکاری مدیران منطقه هفت شهرداری مشهد با خدمتگزاران خود در تیم مستقر بازرسی استان تاکید کرد.
    گفتنی است؛ هیئت بازرسی استان به مدت یک ماه و 15 روز در شهرداری منطقه جهت اقدامات نظارتی مستقر می باشند.
    تعداد بازدید: 216
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر