• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس
    تعداد بازدید: 232
    کد: 89325
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
    در راستای اجرای نظم آراستگی محیطی صورت پذیرفت ؛

    جلسه هماهنگی نظام آراستگی در منطقه 7برگزارشد

    صبح امروز جلسه هماهنگی و بازدید آزمایشی واحدهای مختلف شهرداری منطقه 7جهت اجرای نظام آراستگی محیطی در اتاق جلسات شهرداری منطقه برگزار گردید.
    جلسه هماهنگی نظام آراستگی در منطقه 7برگزارشد

     

    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سید حسین احمد زاده از جلسه هماهنگی جهت اجرای بهتر نظام آراستگی محیطی در منطقه خبر داد.

    وی افزود:5S یعنی 5 اصل برای دستیابی به یک محیط کار با کیفیت، که بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن توسعه یافته است. که شامل هزاران کار کوچک است که باید تمامی پرسنل در آن مشارکت داشته باشند و هر کسی به سهم خود همت کند.

     وی همچنین ادامه داد:این سیستم یکی از تکنیکهای برتر در زمینه مدلهای تعالی سازمانی نظیر EFQMو فلسفهTQM می باشد که در کنار سیستمهایی چون KSS(سیستم پیشنهاد کایزن) ،QCC  (دوایرکنترل کیفیت) ،TQC(کنترل کیفیت جامع) ،TPM(نگهداری بهره ور جامع) ،JIT(تولید بهنگام)  و... بستر مناسبی را جهت افزایش بهره وری در سازمانها ایجاد می کند.

     وی هدف از اجرای این طرح را کاربرد منظم و مرتب در خلق یک محیط کار تمیز و مرتب جهت تولید محصولات، با کیفیت بالا و افزایش روحیه کاری افراد که در نتیجه بهره وری یا همان بازدهی از کار افراد بالا می رود. که هدف نهایی 5S پیشگیری از اتلاف است.

    گفتنی است بازدید نهایی این طرح 26بهمن جاری در این منطقه  انجام خواهد شد

     

    تعداد بازدید: 232
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر