• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 343
    کد: 88682
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
    طبق رای کمیسیون ماده 100 در منطقه 7صورت پذیرفت؛

    اجرای رای قلع بنا در خیابان شهید دایی منطقه 7

    دراجرای رای کمیسیون ماده صد مبنی بر قلع بنا طبقه مازاد ملکی واقع در خیابان شهید دائی 64، اداره مهندسی ونظارت پس از انجام مراحل اداری وقانونی اقدام به قلع طبقه مازاد کرد.
    اجرا ی رای قلع بنا در خیابان شهید دایی منطقه 7

    به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس ، احمد مقدس ،معاون شهرسازی و معماری منطقه : از اجرای رای کمیسیون ماده صد در خیابان شهید دایی خبر داد .

     

     وی در ادامه افزود : دراجرای رای کمیسیون ماده صد مبنی بر قلع بنا طبقه مازاد ملکی واقع در خیابان شهید دائی 64، اداره مهندسی ونظارت پس از انجام مراحل اداری وقانونی اقدام به قلع طبقه مازاد کرد.

    احمد مقدس، ضمن ابراز امیدواری از اجرای آرا کمیسیون ماده 100 در محدوده فوق اعلام کرد: امروزه نیاز به ایجاد و رعایت قوانین یک ضرورت مورد غفلت قرار گرفته است که باید به آن توجه ویژه شود.

    وی در ادامه افزود :اغلب اینگونه ساخت سازهای بدون مجوز از نظر استحکام بنا وموارد فنی شهرسازی دچار نقص  وفاقد سازه های امن  می باشد که در بازه زمانی خیلی کوتاه باعث ایجاد شکاف در ساختمان می گردد.

    معاون شهرسازی و معماری منطقه 7 مشهد توضیح داد: اجرای رای کمیسیون ماده 100 در مکان‌های فوق در راستای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان محلات صورت پذیرفته است و با انجام این اقدام قانونی از رواج بی قانونی، آسیب به محیط‌های زیست شهری، تصرفات غیر قانونی و بی‌مورد و از همه با اهمیت‌تر تاکید بر اصول فنی، مهندسی و شهرسازی از پیام‌های این قلع بناها برای افراد سودجو می باشد.
    مقدس همچنین ضمن بیان این موضوع که در صورت رویت ساخت و سازهای غیر مجاز و غیرقانونی در هر نطقه از منطقه به جد پیگیر برخورد قانونی با آن خواهیم بود، اضافه کرد: لزوم رعایت قوانین ساخت و ساز برای داشتن منازل و اماکن دارای استحکام بنا ضروری است.

     

    تعداد بازدید: 343
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر