• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 328
    کد: 83214
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
    در راستای ایجاد نظم و آرامش ؛

    اجرای آراستگی محیط در شهرداری منطقه 7

    با توجه به لزوم تقویت انضباط و تدوین برنامه‌ریزی و مدیریت کیفیت در محیط‌ کاری و به منظور پاسخگویی مطلوب و مناسب به ارباب رجوع، آراستگی محیط کار در منطقه 7 با دقت بسیار مورد ارزیابی قرار می گیرد .
    اجرای آراستگی محیط در شهرداری منطقه 7

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، با توجه به لزوم تقویت انضباط و تدوین برنامه‌ریزی و مدیریت کیفیت در ادارت و محیط‌های کاری به منظور پاسخگویی مطلوب و مناسب به ارباب رجوع، اجرای آراستگی محیط کار در منطقه با دقت بالایی در حال ارزیابی می باشد .
    در مورد تاریخچه موفق این طرح در کشورهای توسعه یافته جهان باید گفت: نخستین بار این سیستم پس از جنگ جهانی دوم به اپن شکل جهش یافته امروزی مطرح شد، طرح سیستمی برای بهسازی و آراستگی در محیط کار است و همچنین سیستمی مترقی برای دستیابی به کیفیت عالی که در محیط کار می‌باشد.

    شایان ذکر است ، در راستای اجرایی کردن استمرار و استقرار نظام آراستگی محیط کار در منطقه، کارگروه ویژه‌ای با حضور و همکاری معاونان و پرسنل این منطقه در جهت بهسازی، نظم و ترتیب، نظافت، استاندارد سازی و ترویج انضباط کاری برگزار و سپس اقدامات مورد نیاز در این حوزه، در سطح منطقه اجرایی می شود .

    گفتنی است ،  با منظور اجرای هر چه بهتر آراستگی محیط کارگروهی ویژه ی به همت اداره برنامه ریزی و آمار منطقه هفت تشکیل شد که این کارگروه دستورالعمل های لازمه آراستگی محیط را در هر قسمت به دقت مطالعه و به نمایندگان آراستگی محیط منطقه در تمامی قسمت ها انتقال داده تا بتوان این هدف را بصورت بنیادی اجرا و ماندگار کرد

     

    تعداد بازدید: 328
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر