• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی
    تعداد بازدید: 45
    کد: 204688
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
    به منظور پاسخگویی به مطالبات شهروندان صورت گرفت:

    دیدار و بازدید اعضای شورای شهر با شهروندان محلات طرق و عسکریه/منطقه هفت

    دیدار و بازدید اعضای شورای شهر با شهروندان محلات طرق و عسکریه/منطقه هفت آقای فیضی و خانم رمارم اعضای شورای شهر مشهد با حضور در محلات طرق و عسکریه از نزدیک با شهروندان دیدار و گفت و گو کردند.
     دیدار و بازدید اعضای شورای شهر با شهروندان محلات طرق و عسکریه/منطقه هفت

     
    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛حسین فرهادیان شهردار منطقه هفت از بازدید آقای فیضی و خانم رمارم اعضای شورای شهر از محلات طرق و عسکریه طرق خبر داد.
    وی با بیان اینکه حل مشکلات شهروندان هدف دیدارهای مردمی است،افزود: حضور شهروندان در این بازدیدها و طرح بدون واسطه مشکلات و مسائل باعث افزایش اعتماد به مجموعه مدیریت شهری می شود.
    وی بازدیدهای مردمی به جهت ارتباط رودررو با شهروندان را بسیار مهم دانست و افزود: بازدیدهای مردمی موثرترین راهِ شناسایی مطالبات شهروندان است چرا که از این طریق ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع، می توان در پاسخگویی به مطالبات سرعت عمل بیشتری داشت.
    در این دیدار معتمدین، شورای اجتماعی و دفتر توسعه محلات طرق و عسکریه نیز درخواستهایی از آقای فیضی و خانم رمارم اعضای شورای شهر بیان داشتند.
    شایان ذکر است:در این بازدید که اعضای شورای شهر مشهد از جمله:شهناز رمام، رمضانعلی فیضی، با حضور حسین فرهادیان شهردار منطقه هفت، ناصر خجسته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی حضور داشتند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجد امام حسین (ع) دیدار و گفت و گو کردند و مشکلات و معضلات محله طرق مطرح شد.

      برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر