• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 33
    کد: 202821
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

    اقدامات اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 در دهه ولایت

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی افزود:در این دهه ( دهه ولایت و امامت ) علاوه بر برگزاری جشن های ویژه عید قربان و غدیر با عنوان " همدلی " تهیه و توزیع 10،000 ماسک، 10،000 غذای گرم، 300 بسته معیشتی غذایی به مناسبت عید غدیر با مشارکت شورای اجتماعی محلات و مساجد سطح منطقه تدارک دیده شد.
    اقدامات اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 در دهه ولایت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد؛ناصر خجسته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه از اقدامات اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه هفت در دهه ولایت خبر داد.

    خجسته با اعلام این خبر افزود:برگزاری جشن دهه ولایت با توجه به شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی برگزار شد که می توان به چندین مسابقه مجازی و آنلاین از جمله؛ مسابقه کتابخوانی منادی وحدت به صورت مجازی و با مشارکت شورای اجتماعی محلات،برگزاری خطبه خوانی غدیر به صورت مجازی بین اعیاد قربان تا غدیر با مشارکت شورای اجتماعی محلات در مساجد منتخب سطح منطقه، برگزاری مسابقات پیامکی و مجازی خطبه غدیر، نهج البلاغه و فعالیت های خلاقانه غدیر با مشارکت شورای اجتماعی محلات اشاره کرد که در فضای مجازی برگزار شد.

    خجسته در ادامه خاطر نشان کرد:در جهت افزایش روحیه شادی و نشاط شهروندان نور افشانی در ایستگاه های منتخب سطح منطقه اجرا شد و همچنین اجرای کارناوال همدلی به صورت 10 کارناوال خودرویی و 5 کارناوال موتوری با رعایت پروتکل های بهداشتی این شب بزرگ را جشن گرفتند.

    وی از برگزاری جشن همدلی، با مشارکت مساجد و شورای اجتماعی محلات در مساجد منتخب سطح منطقه خبر داد و افزود: جشن همدلی ویژه عید سعید غدیر با اجرای برنامه های متنوع و شاد و با حضور شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد .

    خجسته در پایان اقدامات دیگر این اداره را در دهه ولایت بر شمرد و افزود: تهیه و توزیع 10،000 ماسک، 10،000 غذای گرم، 300 بسته معیشتی غذایی به مناسبت عید غدیر با مشارکت شورای اجتماعی محلات و مساجد سطح منطقه و اهدای پک بهداشتی به مرکز نگهداری کودکان گل نرگس و حضرت مهدی (عج) از دیگر اقدامات اداره فرهنگی و اجتماعی بود که در این دهه برگزار شد.

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر