• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 33
    کد: 202767
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۲۱

    اقدامات اداره خدمات شهری منطقه 7 در دهه ولایت

    رئیس اداره خدمات شهری منطقه هفت از تلاشهای گسترده حوزه خدمات شهری منطقه برای آماده‌سازی سطح منطقه دردهه ولایت خبرداد.
    اقدامات اداره خدمات شهری منطقه 7 در دهه ولایت

    به گزارش روابط عمومی منطقه7، مرتضی طهماسبی رئیس اداره خدمات شهری ضمن تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیر اظهار داشت: درراستای ارتقاء سلامت شهر و رضایت شهروندان، اداره خدمات شهری منطقه در دهه ولایت اقداماتی انجام داده است.

    طهماسبی عنوان داشت:شستشوی 6000 متر مربع سنگ فرش حاشیه بلوار جمهوری، 16600 متر از جداول بصورت دستی و مکانیزه ، پاکسازی و تخلیه جویها و کانالها به طول 7750 متر وپاکسازی 23500 مترمربع اراضی بایر و رهاشده ، از جمله اقداماتی است که به منظور زیباسازی شهری در این ایام انجام شده است.

    وی تصریح کرد: امحاء و پاکسازی91 مترمربع از آثار تبلیغاتی، رفع نقص و شستشوی7250عدد تابلوهای معابر، راهنمایی و رانندگی و علائم هشداردهنده و رفع نقص 900 متر آذین بندی و 300 متر نصب آذین بندی جدید، از جمله اقداماتی است که به همت این اداره انجام شده است.

    وی همچنین افزود: نظافت و شستشوی 169 دستگاه اتوبوس و 696 مورد مخازن گالوانیزه نیز در همین راستا انجام شده است.

    رئیس اداره خدمات شهری منطقه هفت در ادامه افزود: جمع آوری و حمل 203 تن ضایعات خاک و نخاله ، تامین و کسری 17مورد سطل ثابت زباله و مرمت آنها و جمع آوری 83 مورد چادر خواب از اقداماتی است که به همت اداره خدمات شهری منطقه در دهه ولایت انجام شد.

    گفتنی است در این ایام بیش از 88 میلیون متر مربع ، رفت و روب و تنظیف شهری در سطح منطقه انجام شده است و همچنین 40 کیلومتر مسیر ورودی مشهد از سمت نیشابور توسط عوامل خدمات شهری پاکسازی شده است و در ایام عید قربان با استقرار 10 اکیپ سدمعبر از اقدام بیش از 80 مورد فروش و ذبح غیرمجاز دام گرفته شده است.

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر