• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 36
    کد: 201903
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۶

    برگزاری جلسه شورای اجتماعی محله پروین اعتصامی در منطقه هفت

    قرار دادن ماسک و مواد ضد عفونی در بین اهالی برای شرکت در مراسمات اعیاد قربان تا غدیر در دستور کار قرار گرفت.
    برگزاری جلسه شورای اجتماعی محله پروین اعتصامی در منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛جلسه شورای اجتماعی محله پروین اعتصامی به همت اداره فرهنگی و اجتماعی در دبیرخانه شورای اجتماعی محلات منطقه هفت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

    این جلسه که به مناسبت دهه ولایت برگزار شد با اشاره به اقدامات انجام شده توسط شورای اجتماعی محلات در منطقه هفت برای مقابله با موج دوم کرونا در شورای اجتماعی محلات با تمام سختی‌هایی که وجود دارد، اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت و کار اطلاع‌رسانی به مردم با سهولت و نتیجه بهتری همراه است.

    در این جلسه مصوب شد که پیش از هر چیز ابتدا به سمت اقدامات پیشگیرانه رفته و خانوارهایی که به طور طبیعی اقلام بهداشتی در سبد مصرفشان نیست شناسایی شود و در بین آن‌ها توسط شورای اجتماعی محلات پک اقلام بهداشتی و بروشورهای اطلاع‌رسانی توزیع شود.

    در پایان مقرر شد؛با توجه به ایام اعیاد با سعادت قربان تا غدیر و توزیع نذورات قربانی، سعی شود در حاشیه‌ شهر و مناطق کم برخوردار منطقه هفت شناسایی توزیع شود. همچنین مقرر شد در این ایام با در اختیار قرار دادن وسایل بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضد عفونی در بین اهالی محل برای شرکت در مراسمات اعیاد به صورت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود.

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر