• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 43
    کد: 201836
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۵

    بازدید جمعی از اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه هفت از «کوه پارک»

    در جهت آشنایی شورای اجتماعی محلات منطقه هفت با اقدامات شهردای مشهد 50 نفر از اعضای شورای اجتماعی محلات مشهد از «کوه پارک» بازدید کردند.
    بازدید جمعی از اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه هفت از «کوه پارک»

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ در جهت آشنایی شورای اجتماعی محلات منطقه هفت با اقدامات شهرداری مشهد ، 50 نفر از اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه هفت از کوه پارک بازدید کردند.

    در این بازدید از چگونگی اجرای کوه پارک و علت اجرای چنین پروژه بحث و گفتگو شد و در ادامه اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه هفت نظرات خود را برای بهتر شدن این پروژه به معاون فرهنگی شهردار منتقل کردند.

    محمد محسن مصحفی، معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، در حاشیه این بازدید که به همت اداره فرهنگی و اجتماعی ومنطقه هفت و اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد انجام شد، اظهار کرد: مجموعه کوه پارک تاثیرات بسیار خوبی از منظرهای مختلف به ویژه فرهنگی و اجتماعی بر شهر مشهد خواهد داشت.

    وی افزود: فضای سبزی که در این منطقه ایجاد شده و درآینده نیز توسعه خواهد یافت، این اطمینان را به مردم می دهد که حداقل در آینده نزدیک و میان مدت این منطقه تبدیل به ساختمان های ریز و درشت نخواهد شد که این قطعا برای شهر موهبت بزرگی است، به ویژه وقتی تجربه برخی ازکلانشهرها را مشاهده می کنیم که به موقع ورود پیدا نکرده و مشکلاتی از قبیل آلودگی هوا گریبانگیرشان شده است.

    تعداد بازدید: 43
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر