• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 19
    کد: 201831
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۵/۰۵

    صدور بیش از372 اخطاریه برای متخلفان ساختمانی

    شهردار منطقه از صدور بیش از 372اخطاریه برای متخلفان ساختمانی در تیرماه خبر داد.
    صدور بیش از372 اخطاریه برای متخلفان ساختمانی

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شهردار منطقه؛ کوروش باوندی بیان کرد: به منظور برخورد با متخلفان در راستای صیانت از حقوق دیگر شهروندان و ارتقای ایمنی ساختمان‌ها در برابر حوادث طبیعی (زلزله و ...) اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهری این منطقه اقدامات مستمری را در دستور کار خود دارد.

    وی اقدامات اجرایی صورت گرفته در تیر ماه را برشمرد و افزود:اقدامات اجرایی صورت گرفته در راستای عملکرد اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها شامل: صدور اخطاریه توقف 372 مورد،اخذ دستور پلمپ قضایی 196 مورد، احکام ورود اجرا شده 98 مورد، جمع‌آوری ابزار و مصالح 65 مورد، پلمپ قضایی با برچسب 262 مورد،پیگیری موارد فک پلمپ قضایی 170 مورد،رفع پلمپ قضایی 5 مورد و پلمپ موثر 2 مورد می باشد.

    باوندی در بخش پاسخگویی به شهروند خاطرنشان کرد:در خصوص رسیدگی به شکایات مردمی مرکز ارتباط مردمی 137 تعداد 339 مورد، دریافت گزارش تخلف از سوی مهندسین ناظر 48 مورد برای متخلفان توسط اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری این منطقه بررسی و پیگیری شده است.

    وی با اشاره به اجرای احکام کمیسیون ماده 100 بیان کرد: در تیرماه امسال ، 2 مورد رای قلع بنا توسط مالک، ابلاغ آرا کمیسیون ماده صد 75 مورد، ثبت درخواست پرونده جهت ارسال به کمیسیون ماده صد 58 مورد، تعداد کل پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده صد از منطقه 157 مورد انجام شده است.

    وی در پایان با بیان اینکه تمامی ساخت و سازها در محدوده منطقه به صورت شبانه‌روزی تحت کنترل است و با متخلفان ساختمانی برابر ماده 100 قانون شهرداری‌ها و ماده 543 قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرقانونی در محدوده منطقه به مرکز ارتباط مردمی 137 تماس حاصل نمایند.

    تعداد بازدید: 19
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر